Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2017

‘Konser Havası Dolu Poşeti’ Satışa Çıktı!

‘Konser Havası Dolu Poşeti’ Satışa Çıktı!

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Adele’in Avustralyalı çılgın bir hayranı, şarkıcının konserinde doldurduğunu iddia ettiği konser havası dolu poşeti eBay’den satışa çıkararak bugüne kadar yapılan en tuhaf satış girişimini yaptı.

Shaun McDonough isimli Adele hayranı çılgın bir girişimci, Adele’in Avustralya’daki Adelaide Oval Stadyumu’nda verdiği konser sırasında doldurduğunu iddia ettiği, içi Adele konseri havası dolu poşeti internet üzerinden satışa çıkardı. Kafanız karıştı ve anlam veremediniz dimi? Telaş etmeyin, bende sizinle aynı duyguları paylaşıyorum. 🙂 Çılgın hayran Shaun McDonough, bu poşeti 200 Avustralya Doları (150 ABD Doları) karşılığında eBay internet sitesi aracılığı ile satmak istedi.

eBAY’DEN İZİN ÇIKMADI

Fakat eBay internet sitesi, satış politikasına ters düştüğü gerekçesi ile bu soyut malzemenin satışına izin vermedi. Ancak Shaun McDonough buna rağmen yılmadı ve aynı ürünü sitede yeniden satışa çıkardı. Bu defa istediği fiyat 15 Avustralya Doları’ydı. Çılgın hayran Shaun McDonough bu satış girişimi ile hem kendine güldürdü hem de herkesi şaşkına çevirdi. Acaba hava dolu poşeti kim alacak? Merak konusu… 🙂

Bir önceki yazımız olan Pelin Turancı ve Füsun Kostak Dudak Dudağa! başlıklı makalemizde James Johnson oyunları, 15 Dakikalık Şöhret İçin Neleri Göze Alırsınız oyunu ve 15 Dakikalık Şöhret İçin Neleri Göze Alırsınız oyunu ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz