Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2017

Kulağından Çıkana İnanamayacaksınız!

Kulağından Çıkana İnanamayacaksınız!

Hatay’ın Hassa ilçesinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. 13 yaşındaki Merve Karakaya kulak ağrısı şikayeti sebebi ile hastaneye gitti. Ameliyata alınan küçük kızın kulağından filizlenmiş buğday çıkarıldı!

Kulağındaki ağrı şikayeti ile ailesi tarafından Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesine kaldırılan 13 yaşındaki Merve Karakaya’nın yapılan tetkikler sonucunda kulağında bir cisim belirlendi.

FİLİZLENMİŞ BUĞDAY BULUNDU!

Acilen ameliyata alınan Merve Karakaya’nın kulağında filizlenmiş buğday bulundu.  Merve Karakaya, yaptığı açıklamada, yaklaşık 2 ay önce kardeşi ile birlikte oynarken buğday tanesinin kulağına kaçtığını ama önemsemediğini ifade etti.

 ‘DOKTOR GÖSTERDİ, ŞOK OLDUM’

Kulağındaki ağrıların artması üzerine doktora başvurduklarını anlatan Merve Karakaya, geçirdiği operasyonun ardından doktorların kulağından çıkartıldığı buğday tanesini kendisine gösterdiklerini belirtti. Buğday tanesinin filizlenmiş bir halde olduğunu ve gördüğü karşısında şok olduğunu dile getiren küçük kız çok şükür ki ağrılarından kurtulduğunu ifade etti. Merve Karakaya, kulağından çıkan filizlenmiş buğdayı ise hatıra olarak saklayacağını belirtti. Baba Nurullah Karakaya da ailece duruma şaşırdıklarını belirtti.

Bir önceki yazımız olan 2020'de Uçan Taksiler Geliyor! başlıklı makalemizde uçan taksi projesi, uçan araçlar geçrek olabilir mi ve uçan araba üretimi yapılabilir mi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. fernandaEn dedi ki:

    Almost all of whatever you point out happens to be supprisingly precise and it makes me ponder why I hadn’t looked at this with this light before. Your article really did switch the light on for me as far as this particular subject goes.Very well done.

Yorum Yaz