Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ekim 2017

Kulak Çubuğu Kullanarak Yapabilecekleriniz

Kulak Çubuğu Kullanarak Yapabilecekleriniz
  • Gece dışarı çıktığınız zaman aldığınız o küçücük çanta içerisine parfüm koymanız imkansızdır. İşte bu yüzden pamuklu çubukların uçlarına parfümden sıkın ve onları küçük ağzı kapanabilir bir poşetin içerisine koyun. Parfümünüzü tazelemek istediğiniz zaman çıkarın ve vücudunuza sürün.
  • Belki de birçoğunuzun bildiği bir şeydir. Saç kurutma makinesinin arka bölümünü bu pamuklu çubuklar ile kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz.
  • Takılan fermuarları kim sever ki? Hele birde hiç olmadık yerde bu başınıza gelirse! Bu sorunun en kolay çözümü pamuklu çubuğun ucuna biraz şampuan döküp ilgili yere sürmeniz olacaktır.
  • Doğru allık sürmek ya da elmacık kemiklerini ortaya çıkarmak için çok düzgün bir şekilde kontur çekmeniz gerekir. Bu işlemde zorlananlar için pamuklu kulak çubukları çok etkili bir yardımcı olacaktır. Elmacık kemiğinizin tam altına yerleştirdiğiniz pamuklu çubuk sayesinde sürmeniz gereken bölgeyi kolaca belirleyebilirsiniz.
  • Takma kirpik kullanıyorsanız yapıştırıcı sürmenin önemini çok iyi bilirsiniz. Yapıştırıcı fazla kaçmamalı ve çokta az olmamalıdır. İşte yapıştırıcıyı sürerken kullanabileceğiniz en doğru araç bu pamuklu çubuklar olacaktır.
  • Maskara uygularken eğer kirpiklerinize bir miktar toz transparan pudra sürerseniz çok daha dolgun bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu pudrayı kirpiklere pamuklu kulak çubuğu ile rahatlıkla sürebilirsiniz.

Makyajın, manikür ve pedikürün birçok aşamasında pamuklu kulak çubuklarından yardım alıyoruz. Yalnızca belki de sizin aklınıza gelmemiş olanları bir araya getirmek istedim. 🙂 Umarım işinize yarar.

Bir önceki yazımız olan Hızlı Hazırlanmak İçin Kurtarıcı Öneriler başlıklı makalemizde hızlı makyaj yapmanın yolları, kuru şampuan nasıl kullanılır ve hızlı hazırlanmanın yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz