LR Şirketinin İnanılmaz Hikayesi


LR Şirketinin İnanılmaz Hikayesi 1985 yılında Westfalya bölgesinde yer alan Ahlen şehrinde ‘LT International’ ismiyle kuruluşuyla başlamakta olup günümüzde Avrupa’ da en yüksek ciro elde ederek doğrudan satış yapan şirketler arasında yerini almıştır.

LR kuruluşunun ardından 6 yıl sonra Avusturya ve Hollanda pazarlarına açılarak uluslararası başarı basamaklarını tırmanmaya başlamıştır. 2016 yılının sonunda LR dünya çapında 32 ülkede kurmuş olduğu şirketleri ve 1.000 kişiyi aşkın personelinin yanı sıra serbest olarak LR İş Ortağı olan 300.000 kişi ile Avrupa’ nın lider olan doğrudan satış şirketleri arasında yerini almıştır.

LR Alman Kalite Standartları çerçevesinde yer alan ürünleri ile bugün hem güzellik hem sağlık için geniş bir müşteri yelpazesine sahiptir. Üretmiş olduğu tüm ürünler ‘made in Germany’ kalite standartlarında üretilmekte olup sosyal sorumluluğun bilincinde olarak da herhangi bir kozmetik ürününü hayvanlar üzerinde test etmemektedir ve üretmiş olduğu ürünlerin büyük bir kısmı Almanya, Ahlen’ de üretilmektedir.

Bugün birçok kişi LR’ nin ürün kalitesinde memnuniyeti ve ürünlerine olan güvenirliliği ile ürünlerini kullanmanın yanı sıra ek gelir elde etmek için LR İş Ortağı olarak serbest çalışmaktadır.

LR’ nin geniş ürün yelpazesi ve ürünleri hakkında detayları ilerleyen günlerde hayalcaddesi.com’ da bulabileceksiniz. LR ürünlerine sahip olmak ya da sizde LR İş Ortağı olmak istiyorsanız iletişim bölümünden iletişim formunu eksiksiz doldurup göndererek detaylı bilgi alabilir ve LR’ nin kaliteli ve güvenilir ürünlerine kolaylıkla elde edebilirsiniz.

LR ürünlerini kullanıyor ve ürünler hakkında bilgi vermek için yine hayalcaddesi.com’ da LR ürün deneyiminizi paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Buse Narcı, Emre Altuğ Hakkındaki Sessizliğini Bozdu başlıklı makalemizde magazin hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

88
86 paylasim, 88 puan

2 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ben saç dökülme sorunum için LR ürünü olan L recapin kullanmaya başlamıştım 4 aydır kullanmaya devam ediyorum sonuçları inanılmaz. Ürünleri herkese tavsiye ederim ben düzenli olarak kullandım ilk aydan etkisini gördüm uzun bir dönem baska sampuan ve serum kullanmayacağım muhtemelen 🙂

  2. Özellikle aloe vera ürünlerini kullanıyorum ve hem cildim için hem de ciltte oluşan yara vb. sorunlar için… Son derece memnunum ve ek gelir elde etmek isteyenlerin LR ın sunmuş olduğu adil kazanç politikası ile kazanç sağlarken kaliteli ürünlerin satışını sağlıyorsunuz.

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı