makyaj-mi-yoksa-hile-mi

Makyaj mı Yoksa Hile mi?


Makyaj alışkanlığımız öyle bir noktaya geldi ki, daha da güzel olabilmek için yaptığımız gündelik bir uygulama olmak yerine adeta bir sanat dalına dönüşüverdi. Bu durumun en güzel örneklerinden biri ise başarılı genç kadın Mimi Choi’den geldi. Mimi Choi, görenleri hayrete düşüren makyaj uygulamaları ile sizi de etkisi altına alacak.

 1. 1

  makyaj-mi-yoksa-hile-mi-2

  31 yaşındaki genç kadın Mimi Choi, Kanadalı bir profesyonel makyaj sanatçısı olarak yaşamını sürdürmektedir. Mimi Choi'nin yaptığı makyaj çalışmaları ise gören herkesin ağzını açık bırakacak kadar iddialı!

 2. 2

  makyaj-mi-yoksa-hile-mi-3

  İşin ilginç yanı ise Mimi Choi, makyaj uzmanı olarak yaşamını sürdürmeden önce 3 yaş grubu çocuklar ile çalışan anaokulu öğretmeni olarak görev yapıyormuş. Mimi Choi, öğretmenlik mesleğini bıraktıktan sonra ise makyaj uzmanı olarak hayatına devam etmeyi seçmiş ve 3 boyutlu makyaj çalışmaları yapıyor.

 3. 3

  makyaj-mi-yoksa-hile-mi-4

  İlk olarak kendi yüzünü ve ellerini birbirinden lezzetli yemeklere dönüştüren Mimi Choi daha sonra ise bu uygulamaları başkalarında da denemiş. Gerçek makyajdan daha çok photoshop yapılmış optik göz yanılmalarına benzeyen bu harika çalışmalar görenleri hayrete düşürecek kadar gerçekçi görünüyor.

 4. 4

  makyaj-mi-yoksa-hile-mi-5

  Çalışmalarını kendi Instagram hesabında paylaşan başarılı sanatçı Mimi Choi'nin takipçi sayısı ise 600 bini geçmiş bile! 31 yaşındaki sanatçı Mimi Choi, çalışmalarında sürreal sanatçılardan ilham alırken; en çokta Salvador Dali'den ilham aldığını ifade ediyor.

 5. 5

  makyaj-mi-yoksa-hile-mi-6

  Mimi Choi'nin insanı hem ürküten hem de kendimizi bakmaktan alıkoyamadığımız çalışmaları hakkında siz ne düşünüyorsunuz? 🙂

 6. 6

  makyaj-mi-yoksa-hile-mi-7

  Bizce harika!

Bir önceki yazımız olan Karalama Yaparak Duvarlarını Sanata Dönüştürdü başlıklı makalemizde dekorasyon, doodle sanatı ve eğlence hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

79
79 paylasim, 79 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı