nanokeratin-botox-sac-bakimi

Nanokeratin Botox Saç Bakımı


Kıvırcık, röfleli ve hatta yıpranmış saçlara bile uygulanan bir yöntem sayesinde artık saçlar yıkandıktan ve denize girip çıktıktan sonra bile düz kalabiliyor. Nasıl mı? Tabi ki Nanokeratin teknolojisi sayesinde!

Ultra modern saç bakımı Nanokeratin teknolojisi ile kopan saçlar bile yalnızca 55 dakika gibi çok kısa bir sürede eskisi gibi canlı ve sağlıklı hale geliyor. Hatta bu bakımı yaptırdıktan sonra saçlarınız 6 ay boyunca dümdüz kalıyor. Nanokeratin botox saç bakımı ile ilgili merak edilenleri sizler için araştırdık.  Çok kısa bir süre öncesine kadar saç düzleştirme de yalnızca boyasız saçlara olmak kaydı ile defrize ve straight therapy gibi yöntemler uygulanabiliyordu. Şimdi ise sarı, röfleli ve boyalı saçları olan herkese yepyeni bir umut ışığı doğdu. Brezilya fönü uygulamasıyla yıpranmış, sarı ve röfleli saçların hem yıkandıktan hem de denize girip çıktıktan sonra bile düz kalabilmesi hayal olmaktan çıktı.

Bir Saatlik Bakım Yeterli Oluyor!

Saç özellikle sülfatsız (içerisinde tuz olmayan) bir şampuan ile yıkanıyor ve kurutuluyor. Keratin ve silikon maddelerinin karışımı ile hazırlanan losyon ince tutamlar halinde saça yedirilerek uygulanıyor. Yapılan bu işlemin ardından ise altın kaplama maşayla saçlar dümdüz olacak şekilde maşalanıyor. Keratin ve silikon maddeleri saça botox etkisi yapıp saçların hem canlı ve parlak hem de düz kalmasını sağlıyor. İşlem sonrası saçlar 3 gün yıkanmıyor. Sonrasında ise başka hiçbir işleme ihtiyaç duymuyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Gür Saçlara Kavuşmanın Kolay Formülü başlıklı makalemizde doğal saç maskesi, saç bakım kürü ve saç maskesi hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

84
80 Paylaşım, 84 Beğeni

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bu saça çok zarar veriyor ya yaptırdım pişman oldum şimdi doğal keratinle düzeltiyorum saçlarımı liquid keratin yardımı ile.