nanokeratin-botox-sac-bakimi

Nanokeratin Botox Saç Bakımı


Kıvırcık, röfleli ve hatta yıpranmış saçlara bile uygulanan bir yöntem sayesinde artık saçlar yıkandıktan ve denize girip çıktıktan sonra bile düz kalabiliyor. Nasıl mı? Tabi ki Nanokeratin teknolojisi sayesinde!

Ultra modern saç bakımı Nanokeratin teknolojisi ile kopan saçlar bile yalnızca 55 dakika gibi çok kısa bir sürede eskisi gibi canlı ve sağlıklı hale geliyor. Hatta bu bakımı yaptırdıktan sonra saçlarınız 6 ay boyunca dümdüz kalıyor. Nanokeratin botox saç bakımı ile ilgili merak edilenleri sizler için araştırdık.  Çok kısa bir süre öncesine kadar saç düzleştirme de yalnızca boyasız saçlara olmak kaydı ile defrize ve straight therapy gibi yöntemler uygulanabiliyordu. Şimdi ise sarı, röfleli ve boyalı saçları olan herkese yepyeni bir umut ışığı doğdu. Brezilya fönü uygulamasıyla yıpranmış, sarı ve röfleli saçların hem yıkandıktan hem de denize girip çıktıktan sonra bile düz kalabilmesi hayal olmaktan çıktı.

Bir Saatlik Bakım Yeterli Oluyor!

Saç özellikle sülfatsız (içerisinde tuz olmayan) bir şampuan ile yıkanıyor ve kurutuluyor. Keratin ve silikon maddelerinin karışımı ile hazırlanan losyon ince tutamlar halinde saça yedirilerek uygulanıyor. Yapılan bu işlemin ardından ise altın kaplama maşayla saçlar dümdüz olacak şekilde maşalanıyor. Keratin ve silikon maddeleri saça botox etkisi yapıp saçların hem canlı ve parlak hem de düz kalmasını sağlıyor. İşlem sonrası saçlar 3 gün yıkanmıyor. Sonrasında ise başka hiçbir işleme ihtiyaç duymuyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Gür Saçlara Kavuşmanın Kolay Formülü başlıklı makalemizde doğal saç maskesi, saç bakımı ve saç maskesi hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

84
80 paylasim, 84 puan

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bu saça çok zarar veriyor ya yaptırdım pişman oldum şimdi doğal keratinle düzeltiyorum saçlarımı liquid keratin yardımı ile.

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı