Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Kasım 2017

NASA’nın Uzayda Sekse Tepkisi

NASA’nın Uzayda Sekse Tepkisi

Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi’nin Dünya dışındaki görevlere karma mürettebat gönderilmesinden endişe duyduğunu ortaya koyan çok gizli bir raporu ortaya çıktı. Uzaya çıkan ilk İngiliz astronot Helen Sharman’ın iddia ettiğine göre, NASA astronotların uzayda seks yapmasından çok büyük endişe duymuş.

İngiltere’nin başkenti Londra şehrinde düzenlenen New Scientist Live Festival’de konuşan Helen Sharman, Mars görevi ile ilgili söz konusu düşünceleri içeren bir resmi bir çalışma yapıldığını ve hiçbir zaman yayınlanmadığını ifade etti.

‘YA TAMAMEN KADIN YA DA ERKEK OLMASI GEREKİYOR’

Birkaç sene önce rapordan haberdar olduğunu dile getiren Helen Sharman, NASA raporunda uzaya giden mürettebatın ya tamamen kadın ya da tamamen erkek olması gerektiği konusunda hassas olduklarını aktardı.

KADINLAR ÇOK DAHA UYGUN

54 yaşındaki astronot Helen Sharman, NASA’nın kadınlardan oluşan mürettebatın en doğru tercih olduğunu düşündüğünü ifade etti. Neden mi? Çünkü kadınların iş birliği yapmaya çok daha uygun olduğu, erkeklerin ise liderlik konusunda birbiri ile sık sık dalaşabildiğini söyledi.

‘KABUS SENARYOSU GİBİ’

Uzayda cinsel ilişkinin ne gibi sakıncaları olduğu tam olarak net değil aslında. Fakat 1-1.5 yıl süren bu görevlerde, uzayda doğum kabus senaryosu olarak değerlendiriliyor.

Bir önceki yazımız olan Word Dosyasını Programsız PDF Formatına Çevirmek başlıklı makalemizde Word dosyası açma, Word dosya kurtarma ve Word programındaki detaylar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. esra dedi ki:

    bir burası kalmıştı zaten

Yorum Yaz