nasil-pozitif-enerji-yayilir

Nasıl Pozitif Enerji Yayılır


Günlük hayatta insanlar olumlu düşüncelere sahip olmak ister ya da bir diğer deyişle pozitif enerji yaymak ister. Etkisi hayatımızda birçok şeyi iyi yapmamızı ve kariyer açısından ‘da bize olumlu hareket etmemiz için olanak sağlar. Ama asıl önemli nokta bunu nasıl kendimize aşılayacağız? Bu sorunun cevabına birçok insan olumlu düşünmek yeterlidir der. Ama unutmayın sizi sinirlendirebilecek en küçük şey bütün gününüzü mahvedebilir.

Peki, Nasıl pozitif enerji yayılır Düşünce akışınız ve hisleriniz tamamen bilinçaltından gelir. Bilinçaltı hafife alınacak bir şey değildir. Eyer bilinçaltınızla barışık yaşarsanız o da sizin günlük yaşamınızı kolaylaştırır. Aklınızda ne kadar kötü düşünce varsa onu gözlerinizi kapatarak sessiz bir ortamda sonuna kadar gidip, o negatif düşüncenin aslında abartılacak bir şey olmadığını kendinize inandırmanız gerek.

O hissi tamamen içinizde yok edin ve unutmayın ne kadar kötü bir durum yaşamışsanız ya da bir an sizi rahatsız edecek bir durum oluşmuşsa onu göz ardı dedin sizin için hiç bir şeymiş gibi çöpe atın gitsin siz sadece olumlu yönlerden bakarak sizi mutlu edecek olumlu düşünmenizi sağlayacak yeni şeyler yaratın aklınızda. Mantığı bir kenara bırakıp gökyüzünde uçarak dans eden oradan oraya takla atan bir kuş olduğunuzu hayal edin. Ama sakın unutmayın bunun çok gerçekçi olarak hayal edin sanki gerçekten o anı yaşıyormuş gibi davranın.

Rüzgârın esintisini ve kokusunu içinize iyice çekin bütün benliğinizi bırakıp sadece o anı yaşayın, hayatınızdan 1 dakikası böyle geçsin. Arkadaşlarınızın arasında bir sohbette diğer 2.kişi bir espiri yaptığında adeta herkesin güldüğünde sizin de içinizden gülme isteği hatta kahkaha atma hissi gelir. Çünkü o sıra bilinçaltınız ortamdaki pozitif enerjiyi özümseyip katılmak ister küçük bir çocuk gibi oradan oraya zıplayıp içinizden çıkıp gülmek ister.

O zaman sizde aklınızda sizi mutlu edebilecek düşünceler yaratın ki bilinçaltı o düşünceyi özümsemek istesin. Eyer bu sizin için çok zorsa ” Benim stresli geçmeyen bir günüm yok ” derseniz. Sizi anlarım bende geçmişte bu beladan kurtulamamıştım ama sonra fark ettim ki ben bilinçaltımı tamamen kötü düşüncelerle doldurmuş hiçbir zaman pozitif düşünmek istemeyen bir insan olmuşum, neden mi?

Çünkü bilinçaltımı bu fikre alıştırmışım. O yüzden bunu öyle çok isteyeceksiniz ki, yarın sabah kalktığınızda bugünüm benim için çok özel bir gün olacak çünkü ben bugün pozitif bir insan olduğumu herkese göstereceğim diyeceksiniz kendinize. Bunu sadece bir sabah kalktığınızda değil, her sabah kalktığınızda kendinize işleyeceksiniz. İnanıyorum bunu yapabilirsiniz. Çünkü sizin de bilinçaltınız şuan bile sizi dürtmeye başladı ona dışarı çıkma izni vermenizin vakti geldi. Şimdiden pozitif ve en güzel günler geçirmeniz dileğiyle…

Bir önceki yazımız olan Menopoz başlıklı makalemizde kadın sağlığı, menapoz ve menapoz belirtileri hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

84
78 paylasim, 84 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı