oje-renginiz-ne-anlatiyor

Oje Renginiz Ne Anlatıyor?


Gündelik hayatımızda, özel günlerde veya iş yaşamında sürekli kullanmayı tercih ettiğimiz ojeler için farklı renkler seçerek farklı kombinler elde ederiz. Oje rengi seçimi yaparken hem giydiğimiz kıyafetleri hem de gideceğimiz yerleri dikkate alırız. Oysa farklı renkteki ojeler farklı anlamlara gelmektedir. İşte, oje renklerinin merak ettiğiniz anlamlarını sizler için araştırdık. Bakalım sizin ojeniz ne anlatıyor? 🙂 😉

 1. 1 Kırmızı Oje

  oje-renginiz-ne-anlatiyor-9

  Hemen hemen tüm kadınların ortak kullanım rengi kırmızı oje hem tutkuyu hem de şehveti simgeler. Özellikle gece şık bir yere giderken kadınların sıklıkla kullandığı bu renk, kadındaki içsel gücün ve çekiciliğin de sembolü haline gelmiştir.

 2. 2 Turuncu, Pembe ve Sarı Oje

  oje-renginiz-ne-anlatiyor-8

  Yaz aylarının gelmesi ile birlikte sık sık tırnaklara sürülen bu renkler yazın ferahlığı için en doğru renklerdir. Turuncu, enerjiyi temsil ediyor. Pembe, özgüveni temsil ederken, sarı ojeler ise mutluluğu ve rahatlığı vurguluyor.

 3. 3 Mavi Oje

  oje-renginiz-ne-anlatiyor-4

  En güzel renklerden biri mavi oje hem korkusuzluğu hem de özgürlüğü ifade eder. Mavi oje kullanan kadınlar özgürlüklerine düşkün olarak bilinir. Her zorluğa göğüs geren ve korkusuzca olayların arkasında durabilen karakterdedirler.

 4. 4 Bordo Oje

  oje-renginiz-ne-anlatiyor-5

  Kırmızı ojenin koyu tonlarından biri olarak adlandırılan bordo ojeler, kadındaki gücü ve çekiciliği ifade eder. Özellikle sonbahar mevsiminde sık sık kullanılan bu renk, tüm kadınlar için şıklığı ifade eder. Aynı zamanda güzel ve güçlü kombin fikirlerinizi çok daha güzel bir hale getirebilmek için harika bir renk seçimidir.

 5. 5 Nude Oje

  oje-renginiz-ne-anlatiyor-6

  Sakin olmayı seven, aynı zamanda olaylar karşısında duygusal davranan kadınların oje rengi olan nötr renkler, genel olarak pastel ve tırnaklarda yokmuş gibi görünen renklerdir. Bu rengi kullanmayı tercih eden kadınlar kendilerini naif biri olarak ifade etmektedir.

 6. 6 Simli Oje

  oje-renginiz-ne-anlatiyor-7

  Simli ve parıl parıl parıldayan ojeleri kullanan kadınlar, dinamik özellikleri ile göz önünde olurlar. Bu ojeleri kullanmayı tercih eden kadınlar, daima heyecan verici olayların peşindedir.

 7. 7 Beyaz Oje

  oje-renginiz-ne-anlatiyor-2

  Saflığın ve masumiyetin temsili rengi olan beyaz oje, günlük hayatta veya özel günlerde en fazla kullanılan renkler arasında yer almaktadır. Özellikle french tekniğini uygulamayı tercih eden kadınlar, beyaz ve kırık beyaz renkleri kullanarak temiz bir görüntü elde ederler.

 8. 8 Siyah Oje

  oje-renginiz-ne-anlatiyor-3

  Siyah giyinmeyi seven kadınlar için siyah oje sürmekte son derece ilgi çekicidir. Siyah oje, istikrarı ve gücü temsil eder. Siyah oje süren kadınlar çok güçlü karaktere sahip ve ne istediğini bilen kişiler olarak bilinir.

Bir önceki yazımız olan +18 Turizmin Şehri başlıklı makalemizde cinsellik, listeler ve magazin hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

82
77 paylasim, 82 puan

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. benim rengim nude! aynı bende anlatıyor. her şeye de uyuyor. Pastel markasınınkiler çok hoş.

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı