olgun-musunuz

Olgun Musunuz?


Kıyafet Seçimi

Olgun bir düşünce yapısına sahip biriyseniz, duygularınız size çok daha pahalı olmayan fakat üstünüze yakışan kıyafetler tercih etmenizi mutlaka önerecektir. Pahalı bir eşyanız ile başkalarına hava atma fikri olgun bir bireyin düşüncesinin dışında bir durumdur.

Düşünmemek

Etrafınızda yaşanan olaylar tabi ki ilginizi çekebilir, fakat önemsiz konuları tartışma ya da dile getirme ihtiyacı duymazsınız ve bunun gereksiz olduğunu düşünmeye başlarsınız.

Arkadaşlık

Yanınızda sizinle aynı düşünceye sahip olan insanlar olur ve saçma konuşan insanlardan uzak durmaya daha fazla özen gösterirsiniz. Onların söyledikleri size ve çevrenize saçma gelir, çünkü siz düşünce açısından olgun bir birey olmuşsunuzdur artık.

Yalnızlık

Eğer yaşınız küçükse ve kendi yaş grubunuzun hal ve hareketleri ya da konuşmaları size saçma geliyorsa, yalnızlığa alışmanızın zamanı geldi demektir.  Burada demek istediğimiz arkadaşsız kalmak değil, düşünce bakımından daha yalnız hissetmenizdir.  Çünkü çevrenizdeki diğer bireyler sizden çok daha düşük düşünürler.

Kavga

Belirli bir düşünce yapısına ulaştığınız zaman elinize geçen ilk fırsatta kavga çıkarmak size saçma bir durum olarak gelecektir. Bu gibi olaylardan kaçınmanız sizin güçsüz olduğunuzu göstermez. Aksine olgun bir birey olduğunuzu gösterir.

Dürüstlük

Artık yalan söylememeye başladığınız zaman düşünceleriniz size yön gösterebilir. Bu da demek oluyor ki siz artık olgun düşüncelere sahip birisiniz.

Eğlenmek

Elinizdeki tüm fırsatları şartlar her ne kadar zor olursa olsun eğlence anlayışına dönüştürebiliyorsanız, bu durumla övünebilir ve diğer insanlardan farklı olduğunuzu düşünebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Uykuda Boşluğa Düşme Hissi başlıklı makalemizde psikoloji ve uyku hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

67
65 paylasim, 67 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı