Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2017

Opera’da Google Play Store Araç Kutusu’nun Keyfini Çıkarın!

Opera’da Google Play Store Araç Kutusu’nun Keyfini Çıkarın!

Herkes için iyi bir haberimiz var! Google Toolbox’ın Opera için kullanılabilmesi artık resmen mümkün hale geldi!

Geçtiğimiz Aralık ayında, Chrome için Play Store masaüstü sitenizi geliştiren bir uzantı olan Google Play Store Araç Kutusu öğrenilmişti. Mesela APKMirror, Android Police ya da Appbrain gibi birkaç web sitesi ile entegrasyon sağlanıyor. Bunu yaparken ayrıca bir uygulama için beta programa katılmak ya da bu programdan ayrılmak istiyorsanız, kolay erişime izin veriliyor. Dahası ne mi? ‘&’ sembolünün cihaz listesinde doğru bir şekilde gösterilmediği hata da tamamıyla giderilmiş durumda. En iyi yanı ise bu özellikleri kendi isteğinize göre açıp kapatabilmeniz. Opera sürümünün yanı sıra Google Play Store Araç Kutusu ayrıca sürüm 1.1 için bir güncelleştirme aldı. Güncelleme esas olarak hata düzeltmeleri için bir sürüm olarak tasarlanmış, fakat Firefox’u da tamamen destekliyor. Opera ile ilgili en müthiş şey ise çoğu kullanışlı birçok eklentinin sunulması oldu. Mesela eklentiler için resmi sayfalarını kontrol ederseniz, seçebileceğiniz çok sayıda uzantı bulunduğunu fark edeceksiniz.

Evernote Web Clipper, Gmail Notifier, Hava Hızlı Arama, Google için Siyah Menü ve Çerezler Hakkında Umursamıyorum (virüs bulaşan web sitelerinde can sıkıcı çerez uyarılarından kurtulur), Youtube Videolarını İndir ve daha pek çok şey var. Web sitesinde hangi kategoriyi seçeceğinizi ayarlayabilir ve cihazınız için indirme işlemini yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 'Tekken 7' Çok Yakında! başlıklı makalemizde Tekken oyun serisi, Tekken 7 ne zaman çıkıyor ve Tekken 7'de neler olacak hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz