Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ekim 2017

Pelin Turancı ve Füsun Kostak Dudak Dudağa!

Pelin Turancı ve Füsun Kostak Dudak Dudağa!

James Johnson’ın kaleme aldığı ’15 Dakikalık Şöhret İçin Neleri Göze Alırsınız?’ oyunun prömiyeri, önceki gece Kadıköy Akla Kara Tiyatrosu’nda gerçekleşti. ‘Kocamın Ailesi’ dizisinden tanıdığımız Füsun Kostak ve Pelin Turancı’nın rol aldığı bu tiyatro oyununda, kız kıza öpüşme sahneleri oldukça dikkati çekti. Bu özel geceye katılanlar arasında Buket Dereoğlu ve Yosi Mizrahi’nin yanı sıra pek çok tiyatrosever vardı.

’15 Dakikalık Şöhret İçin Neleri Göze Alırsınız?’ Oyununun Konusu

Lauren oyunculuk aşkıyla yanıp tutuşarak gittiği Audition’da, Stella adında bir yönetmen ile karşılaşır. Daha önce girdiklerinin çok dışında olan bu seçme Stella’nın akıl almaz egzersizleri ile adeta bir kaosa dönüşecektir. Kendi hayatında yolculuk yapmak zorunda kalan Lauren, yönetmen Stella’nın alaycı ve buz gibi tecrübesine kapılmıştır. Bu düellonun kazananı kim olacak? Rolü için kendinden bile vazgeçip oyunculuk aşkıyla yanıp tutuşan Lauren mı olacak? Yoksa bir kukla yaratmaya çalışan zorlu yönetmen Stella mı olacak?

Oyunu izleyen ziyaretçilerimiz düşüncelerini paylaşırsa çok seviniriz. 🙂 Tiyatroya destek vermeyi ihmal etmeyelim! 😉

Bir önceki yazımız olan 'Hayat Şarkısı' Dizisinden Üzücü Haber! başlıklı makalemizde Hayat Şarkısı izle, Hayat Şarkısı dizisi ve Hayat Şarkısı ne zaman final yapıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz