Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ekim 2017

Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı Yeniden Ekranlarda!

Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı Yeniden Ekranlarda!

‘Çocuklar Duymasın’ dizisinin vazgeçilmez ikilisi Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı yeniden ekranlarda bir araya geliyor.

Tamer Karadağlı ile Pınar Altuğ, ekranlara yine birlikte dönmeye hazırlanıyor. ‘Çocuklar Duymasın’ adlı dizide canlandırdıkları Haluk ve Meltem karakterleri ile televizyonun unutulmaz dizileri arasında yer alan ikili, tekrardan bir araya gelerek hayranlarını sevindirecek gibi görünüyor.

 YALNIZCA İKİSİ OLACAK

Çocuklar Duymasın dizisinin ikinci versiyonu 2013-2014 yılları arasında tekrardan ekrana gelmiş, fakat eskisi gibi televizyonda beklenen etkiyi yaratamamıştı. O gün bugündür hiçbir yapımda yer almayan Pınar Altuğ ile Tamer Karadağlı, bu defa yalnızca Meltem ve Haluk karakterlerinden oluşacak bir sit-com projesinde yer alacaklar. Bir dönemin efsanevi projelerinden biri olan ‘1 Kadın & 1 Erkek’ adlı sit-com dizisinde olduğu gibi yalnızca iki karakter olarak ekranlarda boy göstermeleri planlanıyor.

Projeyi ise ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinin yapımcısı olan Birol Güven yapacak. Adı, tarihi ve yayımlanacağı kanal için hala hazırlık aşamasında olan dizinin detayları ise ağustos ayında belli olacak. Dizi yeni sezonda ve eylül ayında ekrana gelecek.

Bir önceki yazımız olan Deniz Seki Tatil Planını Yaptı! başlıklı makalemizde Deniz Seki ne zaman cezaevinden çıkıyor, Deniz Seki ne zaman hapishaneden çıkıyor ve Deniz Seki neden hapse girdi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz