bayan-postaci-canta-fiyatlari

Postacı Çanta Modelleri


İnsanlar günlük hayatını daha kolaylaştırmak için birçok çözüm yolu bulmuştur. Evden çıkarken yanımıza alacağımız eşyalar giydiğimiz kıyafetlerin ceplerine yetmez yetse bile ağır olabilir. Ayrıca görüntüsü bakımından içimiz rahat etmez. Hem ağırlık hem de görüntünün vermiş olduğu psikolojik ağırlık bizim o günün yeterince eksik geçmesine neden olur.

Geçmişe bakacak olursak tarihte en çok yerleşik hayata geçmemiş medeniyetler yaptıkları torbalara oldukça ihtiyaç duymuşlardır. Çünkü yerleşik hayata geçilmemiştir. Bir kaplumbağa misali hayatına anlam katan eşyalar çantalarındadır. Bugün bakacak olursak neredeyse herkes dışarıya çanta ile çıkmakta. Çünkü günlük ihtiyaçlarımızı fazlasıyla karşılıyor. Hal böyle olunca üretici firmalar tüketicinin hizmetine farklı farklı çanta modelleri sunmuş oldu. Bunlardan biriside ‘’postacı çanta’’ modelidir.

Peki, hangi Postacı Çanta Modelleri size daha uygundur? Bu konuda alacağımız çanta modelini seçerken liste yapmak gerekir. Listenin en başında günlük hayatta nasıl birisiniz bunu gözden geçirin. Mesela giydiğiniz kıyafetler, kullandığınız eşyalar, dinlediğiniz müzik türü buna yardımcı olacaktır. Sonra çantanızı vintage, Retro, modern, çıtçıtlı, kemerli ve renk seçenekleriyle düşünün. Düşündükten sonra listemizde kullanışlılık var. Çok bölmeli çantalar her zaman avantajdır.

Ama çantanın görüntüsü bozmamak şartıyla tabi ki. Ama az veya çok bölmeli çanta sizin yanınıza aldığınız eşyalara ve zevkinize değişkenlik gösterir. Ve tabi ki artık genellikle birçok kişi işi gereği ve laptop kullanan kişiler yanında bilgisayarını taşımak zorunda kalıyor. Çanta seçiminde laptop bölmesi de satın alım durumunda gözden geçirilmesi gereken bir diğer faktördür.

Listemize bakacak olursak geriye sadece renk faktörü ve desen kalıyor. Sizin için önemli olan çantanın bütünlüğünü oluşturan renk faktörünü seçmek ideal çantayı bulmanıza yardımcı olacaktır Örneğin arabanızın rengine olan, giydiğiniz kıyafetlerle olan renk uyumu önemlidir ve daha sonra desen veya sade olup olmaması sizin tercihinizdir. Listedeki bu faktörleri seçip filtreledikten sonra fiyat ve kullanışlılık ekseninde çantanızı beğenip alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kilolu Bayanlara Kıyafet Seçimi İçin Özel Tavsiyeler başlıklı makalemizde aksesuar, büyük beden kıyafet seçimi ve moda hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

78
72 paylasim, 78 puan

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Erkeklere göre olan modelleride benim favorim ! Artık çantalar biz erkeklere bile olmazsa olmaz haline geldi

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı