pratik-yontemlerle-kolayca-zayiflayin

Pratik Yöntemlerle Kolayca Zayıflayın


Sizlere fazla kilolardan kurtulmanın pratik yollarını  açıklayacağız 🙂

1- Kendinizle barışık olun

Öncelikle en önemli maddenin bu olduğunu belirtmek isterim. Kendinizle barışık olmak sizi daha mutlu ve öz güvenli olmanızı sağlayacaktır ve çok daha iyi şekilde konsantre olarak başarılı olmanızı sağlayacaktır.

2- Organik beslenin

Tüketeceğiniz gıdaların doğal ürünler olmasına dikkat edin, siz ne kadar rejim yapsanız da genetiği ile oynanmış gıdaların tümü daha hızlı büyümesi için yapıldığından sizinde daha hızlı kilo almanızı sağlayacaktır, organik ürünler tüketmeniz hem daha lezzetli, hem daha sağlıklı hemde daha az yağ ve kilo demek anlamına geldiğini lütfen unutmayalım. Şunu yersem kilo alır mıyım, geç yemek kilo aldırır mı diye düşünmeyin. Yemeğinizden kısmayın vede  aşırıya kaçmayın.

4-Spor yapın / Hareketsiz Olmaktan Kaçının

Spor her konuda geçen en önemli faktör olduğu bir kesindir ama bütün yürüme mesafesinde olan yerleri üşenmeden araç ile yada sipariş ile değilde yürüyerek halletmeye çalışmak kesinlikle faydalı olacaktır.

5- Kendinize güvenin

Kendinize bunu çok görmeyin, bir şeyi sevmeniz ve istemeniz başarılı olmanızın kesin temeli olmaktadır ve para ile satın alamayacağınız en değerli şeyinde sağlığınız olduğunu unutmayalım…

Bir önceki yazımız olan Bir Fincan Türk Kahvesi başlıklı makalemizde sağlıklı beslenme ve türk kahvesinin faydaları hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

93
90 Paylaşım, 93 Beğeni

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir