Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2017

Rakip Olacaklar

Rakip Olacaklar

‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmasının sunuculuk görevini genç oyuncu Murat Yıldırım’a devreden usta oyuncu Selçuk Yöntem, yeni bir yarışma formatı ile tekrardan ekranlara geri dönüyor. Genç oyuncu Murat Yıldırım ve usta oyuncu Selçuk Yöntem şimdi rakip olacak.

Son olarak ATV kanalında yayınlanan ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ yarışma programını sunan usta oyuncu ve sunucu Selçuk Yöntem, geçtiğimiz günlerde Fox TV kanalı ile anlaşmıştı. Selçuk Yöntem’in yeni kanalında sunacağı yarışma programının detayları açıklandı.

‘MİLYONLUK RESİM’ İLE DÖNÜYOR

Tiyatro sanatçısı ve usta sunucu Selçuk Yöntem, ‘Milyonluk Resim’ ile tekrardan ekrana dönecek. Programda ekrana bir resim gelecek ve o resim ile ilgili bir soru sorulacak.

BÜYÜK ÖDÜL TAM 1 MİLYON LİRA

Yarışmacı doğru bildiği her soru için para ağacında bir basamak yukarı çıkmış olacak ve 12 soruyu doğru cevaplamayı başarır ise tam olarak 1 milyon liralık büyük ödülün sahibi olacak.

Bir önceki yazımız olan Fi Dizisi Kadrosuna O İsimde Dahil Oldu! başlıklı makalemizde Fi son bölüm izle, Fi ilk bölüm izle ve Fi yeni fragman hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz