Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Ekim 2017

Reina Saldırısından Sonra Adli Tıp Önündeki Acı Bekleyiş Devam Ediyor

Reina Saldırısından Sonra Adli Tıp Önündeki Acı Bekleyiş Devam Ediyor

2017’nin ilk dakikalarında hain bir terör saldırısı ile sarsılan Türkiye’nin acıları bir türlü dinmek bilmiyor.

Beşiktaş Ortaköy’de bir gece kulübüne yapılan silahlı terör saldırısında hayatını kaybeden kişilerin yakınları cenazelerini almak için Yenibosna’da bulunan Adalet Bakanlığı Adli Tıp Müdürlüğüne geldi. Acılı ailelerin gerekli işlemler için Adli Tıp Kurumu önünde bekleyişi hala devam ediyor. Polis ekipleri Adli Tıp Kurumu ve çevresinde herhangi bir olaya sebebiyet vermemek adına güvenlik önlemleri ile koruma altına aldı.

Turizmcilik yapan ve dün geceki saldırıda hayatını kaybeden Ayhan Arık’ın yakını Veysel Gündoğan ise akrabasının şehit edilen polis memurundan sonra öldürülen ilk kişilerden biri olduğunu ifade etti. Bu arada, Adli Tıp Kurumunda kimlik tespiti yapılan cenazeler işlemleri tamamlandıkça ailelerine teslim ediliyor.

Öte yandan saldırıda hayatını kaybeden yabancı uyruklu kişiler için ise ilgili devletlerin İstanbul’da bulunan konsolosları Adli Tıp Kurumuna geldi. Birleşik Arap Emirlikleri’nin İstanbul Başkonsolosluğu’ndan yetkililer ise özel bir araç ile kuruma gelerek cenazeler ile ilgili gerekli bilgileri aldı.

Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Yılının İlk Saatlerinde Gerçekleşen Hain Saldırı başlıklı makalemizde gündem, reinada gerçekleşen saldırı ve reinada saldırı ne zaman gerçekleşti hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Türküz dedi ki:

    çok zor, Allah rahmet eylesin.

Yorum Yaz