romantik-dekorasyon-fikirleri

Romantik Dekorasyon Fikirleri


İlişkilerde etkileyici birçok faktör vardır. Sadece mantığımızın uyması ya da sadece aşık olmak bir ilişki için iyi olmasını sağlayacak etken değildir. İkisini de dengeleyen bir ilişki olması gerekir. Özellikle aşık olmak ince bir çizgide gidip gelen bir duygudur. Bir ilişkiye çok aşık bir şekilde başlasanız da, gözünüz hiçbir şey görmüyor olsa da zamanla bu durum değişebilir.

Gördüğünüz ilgi alaka, yaşadığınız ilişkide ki yaşam şartları, birbirinizle geçirdiğiniz vakit önemlidir bu aşkın devamlılığı için önemli bir şeydir. Birbirinize karşı gösterdiğiniz ilgi alaka, geçirdiğiniz romantik dakikalar bu ilişkiyi daha sağlam yapıp devamlılığını sağlamaktadır. aşık olarak birlikte olduğunuz birini düşünün. Seneler geçtikten sonra romantik bir ilgi, sürpriz görmediğinizi, bir de romantik sürprizler yaptığını düşünün. Hangi durumda daha çok aşık olursunuz?

Erkekler için ne kadar zor gelse de aslında romantik bir ortam yaratmak o kadar da zor değildir. Romantik olmasını sağlayacak birkaç ufak dekorasyon detayı bile yeterlidir. Peki, nedir bu Romantik Dekorasyon Fikirleri acaba? Bir kaç saniye düşünün. Odaya giriyorsunuz. Işıklar kapalı ama odanın içerisinde serpiştirilmiş ufak kokulu mumlar yanıyor. Arka fonda orta yükseklikte romantik bir müzik. Karşınızda sizin için giyinmiş, özen göstermiş bir eş ya da sevgili. Gözlerinizin içine aşkla bakıyor. Bu bile yeterlidir aslında karşındaki kişiye kendini özel ve değerli hissettirmek için.

Bu kadar basittir aslında romantik bir dekorasyon sağlamak. Ya da bir masa da özenle hazırlanmış yemekler, özenle kurulmuş bir sofra, belki bir demet çiçek, ya da bir mum ışığı. Yine arka fonda hafif bir müzik. Böyle şeyler hem karşınızdaki kişiye değer verdiğinizi gösterir hem de ilişkinizi canlı bir şekilde ayakta tutar. Ufak basit detaylarla romantik bir ortam sağlayabilirsiniz kısacası. Önemli olan bunu içinizden gelerek düşünmek.

Bir önceki yazımız olan En Sık Yapılan Dekorasyon Hataları başlıklı makalemizde dekorasyon, dekorasyon fikirleri ve dekorasyon hataları hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

83
77 paylasim, 83 puan

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı