Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2017

Rus Savaş Gemisi İle Kargo Gemisi Çarpıştı!

Rus Savaş Gemisi İle Kargo Gemisi Çarpıştı!

Karadeniz’in Kilyos açıklarında Rus savaş gemisi ile canlı hayvan taşıyan bir yük gemisi büyük bir çarpışma yaşadı.

Kilyos’un 18 mil açığında bir Rus savaşa gemisi ile kargo gemisinin çarpışması ile ilgili Rusya Savunma Bakanlığı açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, Karadeniz Filosu’na ait Liman isimli araştırma gemisinin İstanbul Boğazı’nın 40 kilometre kuzeybatısında hangi ülkeye ait olduğu henüz belirlenemeyen başka bir gemi ile çarpıştı. Liman gemisinin mürettebatından kimsenin hayatını kaybetmediği veya yaralanmadığı belirtildi

GEMİ BATTI AMA MÜRETTEBAT KURTULDU

Bölgede sis yüzünden kurtarma çalışmaları zorluklarla yapılırken Kıyı Emniyeti ve Rusya Savunma Bakanlığı, Rus savaş gemisinde bulunan 78 personelin tahliye edildiğini duyurdu.

KIYI EMNİYETİ’NDEN AÇIKLAMA GELDİ

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü’nce Karadeniz’de yaşanan gemi kazası ile ilgili yapılan açıklamada, Liman adlı Rus askeri gemisinin battığı, ancak 78 personelin tahliye edildiği bilgi yüreklere su serpti.

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM’DAN MEDVEDEV’E TELEFON

Başbakan Binali Yıldırım, Karadeniz’de yaşanan gemi gazası nedeni ile Rus Başbakanı Dimitri Medvedev ile telefonda görüşme yaparak üzüntülerini dile getirdi.

ROMANYA’DAN KALKAN GEMİ ÜRDÜN’E DOĞRU GİDİYORDU

Kargo gemisinde ise 8 bin 800 koyun olduğu ve Romanya’dan Ürdün’e gittiği belirtildi.

KAZANIN NEDENİ SİS

Karadeniz’de Kilyos açıklarında gerçekleşen gemi kazasının yoğun sis nedeni ile yaşandığı ifade edildi.

Bir önceki yazımız olan Ödül 'Kim Milyoner Olmak İster' Yarışmasının! başlıklı makalemizde Kim Milyoner Olmak İster son bölüm izle, Kim Milyoner Olmak İster'deki ilginç sorular ve Kim Milyoner Olmak İster Murat Yıldırım hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz