sac-bakimi

Saçlarınızı Şımartın


Saç derisi problemleri, saç dökülmesi, saç derisi pullanması, saçlarımızın uzamaması, saçlarımızın yıpranması gibi problemlerle boya, röfle, perma, hava şartları, klorlu su ve daha birçok etkenden dolayı fazlasıyla karşılaşıyoruz. Tüm bu olumsuz etkenlere karşılık saçlarımıza yaptığımız birçok bakım ürünü ya da bakım yöntemleri pek de istediğimiz sonuçları vermiyor.

Çok uzun zaman önce keşfettiğim ve paylaşmakta hiç tereddüt etmeyeceğim bir bakım yağı hakkında deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istedim.

Belki de çoğumuzun karşılaşmış olduğu bir durum kuaförlerin saçlarımıza karşı hassas davranmaması saçlarımızın boya ya da açma sırasında fazla zarar görmesine sebep olabiliyor ve aynı şekilde bu durumla karşılaştım. Saçlarımın açılma işlemi esnasında yandı ve yanmadan dolayı belime gelen saçlarım kısacık kaldı ve her seferinde saçlarıma dokunduğumda mısır püskülü gibi parça parça kopuyordu. Çok ürün denedim ama maalesef saçlarım yıpranmadan dolayı hiç uzamıyordu. En sonunda bir ürünün reklamına rastladım ve yorumları dikkatimi çekti birçok ürün denedim en son çare bunu da deneyeyim diyerek sipariş verdim ve hafta da iki defa düzenli kullanarak bakımın ikinci ayına geçtiğimde saçlarımın düzelmeye başladığını ve uzadığını fark etmeye başladım ve 2007 yılından beri vazgeçilmez ürünüm oldu. Saç diplerinize masaj yaparak bakım yağını sürdükten sonra uç kısımlarına kadar yağı sürerek en az 2 saat saçlarınızda bekletip yıkıyorsunuz. Eğer zamanınız var ise size tavsiyem akşamdan yağı sürmeniz ve sabah yıkamanız etkisini daha da net bir şekilde gösteriyor. Ürünün düzenli kullanılması çok önemli düzensiz kullandığınız hiçbir ürünün size fayda sağlamayacağını lütfen unutmayınız.

Saç uzama hızı genelde ayda 1 cm’ dir. Ürünü kullanmaya başladıktan 1 ay sonra saçlarınızın 2 cm – 3 cm arasında uzamaya başladığını fark edeceksiniz. Özellikle bir kadının en önemli giysisi saçlardır ve saçlarınızı şımartın.

Ve etrafımdaki arkadaşlarıma tavsiye ettiğimde çok da memnun sonuçlar aldıklarını söylediler.

Ürünün satışı elbette bize ait değil ve reklam olmaması için ismini yazmak istemedik. Eğer saçlarınızla ilgili yıpranma, uzamama, kuruluk, saç derisi problemleri ve bu tarz şikayetleriniz var ise iletişim formunu doldurarak bize iletmeniz halinde ürün adı paylaşılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Saç Boyalarının Olumsuz Etkileri Var Mıdır ? başlıklı makalemizde saç bakımı, saç boyamak ve saç boyasının zararları hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

80
74 Paylaşım, 80 Beğeni

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir