sarap-gibi-kadin-nedir

Şarap Gibi Kadın Ne Demektir


Şarap gibi kadın; adından anlaşılacağı gibi şarap yıllandıkça güzelleşen, değerlenen, pahalanan bir içkidir. Şarap gibi kadınlar yaşından alması gerekenleri almış ama hala dinç diri ve erkeğe her koşulda tat veren, zaman geçtikçe de daha çok sevilen, arzu edilen kadındır. Şarabı ne kadar bekletirseniz o kadar değerlenir. Bundandır herhalde dünyada sayılı pahalı içkilerden biri şaraptır.

1) Şarap Gibi Kadın Ne Demektir

Kadınlar her toplumda değeri ve önemi tam anlaşılamayan birer şarap misalidir. Yalnız şarap bekletildikçe güzelleşeceği için her kadın da aynı kalitede şarap olamaz. Yaşantısından meyvesini alamayan, kendine değer vermeyen, sizi her geçen gün daha çok kendisine bağlamayan kadınla; sizi her gün kendinde âşık eden, her anınızda yanınızda olmasını istediğiniz, meyvesini hayattan alıp size o meyveden veren kadın aynı olamaz.

Bu nedenle ki bazı kadınlar anne olur inanamazsınız. Dinçliğiyle, güzelliğiyle anne olması imkânsız gibi gelir size. Bazı kadınların peşine takılıp hiç bilmediğiniz bir yerde bile dâhil sırf o yanınızda diye cenneti yaşıyor gibi hissedebilirsiniz. İşte bu nedenle her kadın şarabın en mükemmeli olamaz.

2) Neden Bu Kadar Arzu Edilir Şarap Gibi Olan Kadınlar?

Bunu açıklamak gerçekten somut olarak sunulamaz. Şöyle düşünelim dünyada en çok istediğiniz şey ne? Onu bir an düşünelim. Huzurlu bir aile, ekonomik özgürlük, güzel bir sahil kasabasında bir ev vb. Çoğumuzun ortak hayalleri. Peki, nasıl bir şey olursa bu hayallerden vazgeçeriz. İşte tam da bu noktada devreye girer şarap gibi kadınlar. Sizi hayallerinizden eder ama aslında istediğiniz de odur. Sadece onunla şehvet güzel olur. Onunla yaşamak güzel olur. Ölümün kıyısında geldiğinizde dudaklarından bir yudum daha şarap almak istersiniz o kadar. Bir daha dünyaya gelseniz o olsa yeterdir hayatınızda.

Bir önceki yazımız olan En Sık Yapılan Dekorasyon Hataları başlıklı makalemizde dekorasyon, dekorasyon fikirleri ve dekorasyon hataları hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

83
79 paylasim, 83 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı