Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ekim 2017

Sarp Levendoğlu, Birce Akalay’ı Aldattı

Sarp Levendoğlu, Birce Akalay’ı Aldattı

Son günlerde boşanacaklarına dair haberler ile sürekli gündemde olan ve iddiaları her seferinde yalanlayan Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu çiftinin evliliğinde artık sona gelindi. İkili geçtiğimiz gün boşanmak üzere avukatlarına vekâlet verdiler.

DATÇA’DA ALDATMIŞ

Gündeme gelen ayrılık kararının altından ise Datça kaçamağı ortaya çıktı. Sarp Levendoğlu, geçtiğimiz yaz Datça’da eşi ile kısa süreli bir tatil yapmıştı. Sarp Levendoğlu, Datça’da kalbini, yaşadığı aşklar ile magazin sayfalarını süsleyen ünlü bir oyuncuya kaptırdığını itiraf etti.

ÇİFT YAZDAN BERİ SORUN YAŞIYORDU

Yaz boyunca ayrı yerlerde tatil yapmayı tercih eden ünlü çift hakkında o zamanda ayrılık dedikoduları ortaya atılmıştı.  Sarp Levendoğlu tüm yaz Datça’da kaldı. Datça’da tatil yapan yakışıklı oyuncu, tutkunu olduğu sörfe daldı. Birce Akalay ise İstanbul’da kaldı ve dizisi için sette çalışmaya devam etti. Çift bu esnada yaz başından beri bir araya gelmediler ve aralarındaki sorunları bir türlü çözemediler. Sarp Levendoğlu’nun Datça günlerinden bu yana hayatında, yine kendi gibi aynı sektöründen ve magazinden aşina olduğumuz, aşkları ile de çok tanınan bir başka kadının olduğu ortaya çıktı. Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu izleyiciler tarafından çok sevilen ve beğenilen iki başarılı oyuncuydu. 2014 yılında, Kanal D ekranlarında ‘Küçük Ağa’ dizisinde birlikte rol alan ünlü çift dizi devam ederken ilişki yaşamaya başlamıştı. Çok kısa bir süre sonrada evlenmişlerdi.

Bir önceki yazımız olan Duymayan Kalmasın Programında Şok Ayrılık başlıklı makalemizde Duymayan Kalmasın sunucuları, Duymayan Kalmasın bu haftaki konukları ve Duymayan Kalmasın saat kaçta hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz