seks-bebekleri-felsefe-hakkinda-konusacak

Seks Bebekleri Felsefe Hakkında Konuşacak


En gerçekçi şişme bebeği yaratma umudu ile yola çıkan sıra dışı tasarımcı Synthea Amatus, ‘bu kadar da olmaz’ dedirten bir şişme bebek üreterek tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Değiştirme düğmesi ile felsefeden Dirty Talking (Cinsel ilişki esnasında edepsiz konuşmalar) tarzı konuşmaya geçmek gibi özelliklere sahip Silicon Samantha adındaki şişme bebek en sonunda üretildi.

GENİTAL BÖLGE EKLENDİ

Silicon Samantha adlı şişme bebeğin yaratıcısı Synthea Amatus tarafından üretilen bu bebekler, esnek bir iskeletten meydana geliyor. Her bir bebeğin üretimi yaklaşık olarak 100 saat sürüyor. Ayrıca bebeklere değiştirilebilen yüzler ve genital bölge de eklenerek çok daha kullanışlı bir hal alması sağlanıyor.

ÇOK DAHA GERÇEKÇİ

Synthea Amatus’un bebekleri yüksek kalite silikondan ürettiği belirtiliyor. Şirketin internet sitesinde yazan bilgilere göre, kullanıcıya ısıyı koruyarak çok daha gerçekçi ve daha geniş bir esneklik imkanı sunuluyor. Esnek iskelet bu şişme bebekleri istediğiniz şekilde eğmenize de olanak sağlamış oluyor.

KALICI HAFIZAYA SAHİPLER

Yalnızca cinsel partner arayanlar için üretilmediği ifade edilen bu şişme bebeklerin sahipleri ile aralarında çok iyi bir şekilde ilişki kurabilmelerini ve onlar hakkındaki gerçekleri hatırlayabilmelerini sağlıyor. Bu sayede kalıcı bir hafızaya da sahip olan şişme bebekler ile çok daha gerçekçi bir ilişki yaşanıyor.

ERKEK VERSİYONU ÜZERİNDE DE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Fiyatları € 2.295,00 — € 3.750,00 arasında değişiklik gösteren Samantha adlı şişme bebeklerin erkek versiyonları üzerinde de çalışmalar yapılıyor.

Bir önceki yazımız olan NASA'nın Uzayda Sekse Tepkisi başlıklı makalemizde cinsellik, nasa ve teknoloji hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

96
92 paylasim, 96 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı