Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2017

Selim Erdoğan Melek Dizisini Zarara Uğrattı

Selim Erdoğan Melek Dizisini Zarara Uğrattı

Sinema ve dizi oyuncusu Selim Erdoğan, geçtiğimiz günlerde jandarma ekiplerince düzenlenen operasyonda Marmaris’de bulunan evinde uyuşturucu üretmek amacı ile kullanılmakta olan düzenek ile baskın yediği için tutuklandı. Ünlü oyuncu Selim Erdoğan’ın TMC film tarafından mart ayında çekimlerine başlanılan ‘Meryem’ dizisinde rol aldığı ortaya çıktı. Bu yüzden 300 bin lira Selim Erdoğan’ın olaydan sonra çöp oldu.

MELEK DİZİSİ 300 BİN TL ZARAR ETTİ

Bölüm başına 7 bin lira alan oyuncu Selim Erdoğan’ın dizide önemli rollerden birinde olduğu ve şirketin bu neden ile şuana kadar çekilen 4 bölümü çöpe attığı belirtildi. Dizinin yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan yaparken; Furkan Andıç, Ayça Ayşin Turan, Serenay Aktaş ve Açelya Topaloğlu gibi oldukça ünlü oyuncularda Melek dizisinde yer alıyor. Çekimlerine yeniden başlanacak olan Melek dizisi için bugüne kadar harcanan 300 bin lira ise boşa gitmiş oldu.

SELİM ERDOĞAN YENİ BABA OLMUŞTU

Ünlü oyuncu Selim Erdoğan’ın geçtiğimiz ay bir kızı olmuştu. Selim Erdoğan’ın baba olma hikayesi ise son derece ilginç bir olaya dayanıyor. Sosyal medya hesabından tanıştığı bir kadın ile birlikte olan oyuncu Selim Erdoğan, baba olduktan sonra bebeğine DNA testi yaptırmış ve kendi kızı olduğunu bu sayede öğrenmişti.

Bir önceki yazımız olan NASA, Mars İçin Tuğla Üretti başlıklı makalemizde Mars gezegeni, uzayda hayat var mı ve NASA haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz