sevgilinizin-ailesi-sizi-istemese-bile-iliskinizi-kurtarmanizin-7-etkili-yolu

Sevgilinizin Ailesi Sizi İstemese Bile İlişkinizi Kurtarmanızın 7 Etkili Yolu


Eskilerin hiçbir sözü boş değil! Biriyle evlenirken yalnızca onunla değil, onun ailesiyle de evlenmiş olursunuz derlerdi ya hani; bu su getirmez bir gerçektir aslında. Birlikte olduğunuz kişiyi ailesinden bağımsız görmeniz imkânsız bir durumdur. O hayatınızda olduğu sürece ailesi de sizin hayatınızdadır. Bu yüzden eğer sevgilinizin veya eşinizin ailesiyle anlaşamıyorsanız bu durum hem ilişkinizi hem de psikolojinizi rahatsız edecektir. Ama hemen umutsuzluğa kapılmayın, sevgilinizin ailesinin sizi sevmemesi elbette ki dünyanın sonu değil. İlişkinizin de sonunu hazırlamak zorunda değilsiniz. Eğer sevgilinizi seviyorsanız bu zorluğu atlatabilir ve ailesine rağmen onunla mutlu olmayı başarabilirsiniz.

İşte sevgilinizin ailesi sizi istemese bile ilişkinizi kurtarmanızın 7 etkili yolu

Saygıyı Elden Bırakmayın

Haklıyken haksız durumuna düşmek istemezsiniz öyle değil mi? Eğer bir kez saygısızlık yaparsanız o davranışınız yıllarca unutulmaz ve hakkınızda delil olarak kullanılır. Eğer hep saygılı davranırsanız sevgilinizin de sizi koruması ve kollaması kolaylaşacaktır. Bu sayede sevgilinizin ailesini tavlayamasanız da sevgilinizin gözünde hep ulvi bir yerde kalmayı başarırsınız.

Sabırlı Olun

Sevgilinizin ailesiyle aranızdaki saygı ve sevgi ilişkisi bir günde inşa edilmeyecek. Sizi tanıdıkça ve zamanla sevecekler. Veya sizden kurtulamayacaklarını anladıkça sevmeseler bile saygı duymak zorunda kalacaklar. Yani en kötü ihtimal aranızdaki ilişki belirli bir seviyeye ulaşacak. Fakat bunun için sabırlı olmanız gerekiyor.

Sınırlarınızı Çizin

Madem onlarla anlaşamıyorsunuz o zaman her gün görüşmemelisiniz. Çünkü arada bir gerginlik var ise ne kadar sık görüşürseniz o kadar çok tartışma ihtimaliniz olacaktır. Siz en iyisi sınırlarınızı çizin. Sevgilinize durumu nazik bir şekilde anlatın. O da size hak verecektir. Asla sevgilinizi de ailesinden uzaklaştırmaya çalışmayın! O ve ailesi ayrılmaz bir bütündür.

Kendinize Güvenin

Ne olursa olsun kendinizi ezdirmeyin. Size kendinizi kötü, ezik veya eksik hissettirmelerine izin vermeyin. Kendinize her zaman güvenin. Aksini hissettirmelerine izin verirseniz onların gözünde hiçbir zaman hayal ettiğiniz yere ulaşamazsınız.

Ufak Adımlar Atın

Sevgilinizin ailesi ile sağlam bir ilişki kurmak istiyorsanız bunu küçük adımlar atarak sağlayabilirsiniz. Önce selamlaşarak, sonra hatır sorarak, zamanı geldiğinde ise onları kahveye davet ederek bu adımları büyütebilirsiniz. Sizi tanımaları için onlara zaman verin.

Fazla Takmayın

Baktınız ne yaparsanız yapın olmuyor, bir türlü yaranamayacaksınız o zaman daha fazla da kendinizi harap etmeyin. Ne olacaksa olsun. Kafanıza takıp, moralinizi bozup, ilişkinize mutsuzluğunuzu yansıtmanızın hiçbir anlamı yok. Zaman her şeyin ilacıdır.

Konudan Uzaklaşmaya Bakın

Tüm çabalarınız boşa çıktıysa, konudan ve ortamdan biraz uzaklaşın. Bırakın araya biraz zaman ve mesafe girsin. Herkes biraz sakinleşmeye çalışsın. Bu süre zarfında asla onlar hakkında kötü konuşmayın. Sevgilinizi de onlardan sakın uzaklaştırmaya çalışmayın. Herkes için ara vermek ve nefes almak iyi olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Erkekleri Baştan Çıkaran Kadınların Özellikleri başlıklı makalemizde aşk, cinsellik ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

135
132 paylasim, 135 puan

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı