Sevgilisi Vasiyet Etti, Barbie Bebeğe Dönüştü


Dünyada kendini Barbie adıyla tanınan oyuncak bebeklere benzetmek için hem zaman ve çaba hem de para harcayanların sayısı hiç de az değil. Brezilyalı model Jennifer Pamplona da bunlardan biri!

Sao Paolo’da yaşamını sürdüren 24 yaşındaki güzel model Jennifer Pamplona, 2 yıllık gibi bir sürecin sonunda kendini tamamen Barbie bebeğe benzetmeyi başardı. Üstelik Jennifer Pamplona tüm bunları genç yaşında hayata veda eden sevgilisinin vasiyetini yerine getirmek için yaptı. Genç kadının bu iş için harcadığı para tam 80 bin sterlin yani yaklaşık 370 bin Türk Lirası! Jennifer Pamplona’yı bu değişikliği yapmaya iten olay 2 sene önce erkek arkadaşı Celso Santebanes’i lösemiden kaybetmesiyle olmuş. Bu acı olayın ardından Jennifer Pamplona kendini Barbie bebeğe benzetmeye başlamış.

Aslında Jennifer Pamplona’nın estetik bağımlılığı bu olaydan yıllar önce daha 17 yaşındayken başlamış. Jennifer Pamplona ilk önce göğüslerini büyütmek için bıçak altına yatmış. Jennifer Pamplona bunu okuldayken arkadaşları zayıflığı yüzünden kendisiyle alay ettiği için yaptığını ifade etti. Daha dolgun hatlara sahip olmak için yaptığı ilk şey göğüslerini büyütmek olan Jennifer Pamplona, daha sonra ise bir televizyon programında görev almaya başladı. Bu dönemde kendini estetik operasyonlar ile Barbie’nin sevgilisi Ken bebeğe benzeten Celso Santebanes ile tanıştı. İkili arasında zamanla tutkulu bir aşk doğdu.

Fakat Celso Sentabenes’in lösemi yüzünden ölmesi Jennifer Pamplona’yı büyük bir depresyona sürükledi. Genç kadın, Barbie bebeğe dönüşmeyi büyük acısına tek çare olarak gördü. Ondan sonrada kendini Barbie bebeğe dönüştürmeye karar verdi. 2015 yılında tam 9 kez estetik operasyon geçiren Jennifer Pamplona, dudaklarından kalçasına her yerini yeniletti. Jennifer Pamplona’nın bütün bu ameliyatlar için ödediği para ise 80 bin sterlin. Üstelik genç kadın doktorların uyarılarına rağmen yeniden bıçak altına yatmaktan çekinmedi.

Jennifer Pamplona bu konuda açıklama yaparken amacının yalnızca oyuncak bir bebeğe dönüşmek olduğunu söyledi. Herkesin kendisini Barbie’nin daha kıvrımlı yani Brezilya versiyonu olan Suzi diye çağırmasını istiyor. Sevgilisinin ölümüyle her şeyin başladığını ifade eden Jennifer Pamplona, iyi hissedebilmesinin tek yolunun bu olduğuna karar vermiş.

Bir önceki yazımız olan Sosyal Medyada Nasıl Fenomen Olunur? başlıklı makalemizde eğlence ve sosyal medya hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

103
101 paylasim, 103 puan

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı