sevgilisinin-makyaj-hilesini-ogrendi-genc-kizdan-ayrildi

Sevgilisinin Makyaj Hilesini Öğrendi, Genç Kızdan Ayrıldı!


Son zamanlarda makyaj yapmanın bir kadının yüzünü ne kadar değiştirdiğine gerek sosyal medya fotoğraflarından gerekse Youtube videolarından şahit oluyoruz. Fakat bu hikaye gerçekten de inanılmaz derecede şaşırtıcı! 22 yaşındaki genç kız Sophia Ridlington, geçtiğimiz günlerde yakın çevresinden sakladığı büyük bir sırrını açıkladı.

CİLDİ SÜREKLİ ÇATLIYOR

Sophia Ridlington’a ergenlik dönemindeyken sedef hastalığı teşhisi kondu. The Mirror’a yaptığı açıklamaya göre, cildi sürekli çatlıyor ve kanamaya başlıyor. Uzun zamandır cildinden dolayı utanç duyan Sophia Ridlington, makyajsız dışarıya çıktığı zaman insanların bakışlarına maruz kaldığını fark edince evden asla makyaj yapmadan ve uzun kollu bir kıyafet giymeden çıkmamaya başlamış.

ERKEK ARKADAŞI BİLE…

Tabii bu durum bir yerden sonra patlak vermiş ve Sophia Ridlington erkek arkadaşının yanındayken makyaj yapmamaya başlamış. Genç kız sonrasını şu sözler ile anlatıyor: ‘Eski erkek arkadaşım beni olduğum gibi kabul etmedi ve ayrıldık.’

MAKYAJ KONUSUNDA EĞİTİM ALDI

İnsanların kendisine olan acımasızca bakışları nedeni ile Sophia Ridlington iyi bir şekilde makyaj yapmayı öğrendi. Şimdilerde ise özgüveni yerine gelen genç kız dışarıya çıktığı zaman insanlar ona bakmıyor. Bunun en büyük nedeni ise makyaj sanatçısı olmak için aldığı eğitim ve eğitimi kendi üzerinde uyguluyor olması.

SEDEF HASTALIĞI KONUSUNDA BİLİNÇLENDİRİYOR

Sophia Ridlington, makyaj yapınca kusurlarını gizlediğini ve bu sayede kendini çok daha güzel hissettiğini ifade etti. Genç kız aynı zamanda sedef hastalığı ile ilgili insanları bilinçlendirmek için de çaba gösteriyor. Sophia Ridlington, insanlara dış görünüşün o kadar da önemli bir şey olmadığını anlatmaya çalışıyor. Sophia Ridlington, sedef hastalığına sahip diğer insanları çok daha cesur olmaları için motive ediyor. Sosyal medyada yoğun destek alan genç kız, kendisi ile aynı durumda olan insanlara tavsiyeler vermeyi de ihmal etmiyor.

Sedef hastalığı kişiye yalnızca acı vermiyor, aynı zamanda insanların dış görünüşü nedeni ile kendilerinden utanmalarına neden olduğu için büyük bir psikolojik yara açıyor. Dünyadaki insanların yüzde 3’ünde görülen sedef hastalığı en sık rastlanan hastalıklardan biridir. İstatistiklere göre her bireyin ailesi ya da akrabalarından birinde sedef hastalığı görülme riski vardır.

Bir önceki yazımız olan 'İçerde' Kadrosuna Sürpriz İsim Dahil Oldu başlıklı makalemizde magazin hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

117
115 paylasim, 117 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı