Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ekim 2017

Solmaz ve Kaan Evliliğe İlk Adımı Attı!

Solmaz ve Kaan Evliliğe İlk Adımı Attı!

‘Evleneceksen Gel’ programının bir dargın bir barışık gözde çifti Solmaz ve Kaan en sonunda nişanlandı!

Roman güzeli Solmaz ve yakışıklılığı ile tüm dikkatleri üzerine çeken Kaan’ın çıktıkları bu yolda neler yaşadığını kısaca hatırlayalım. 🙂

Solmaz her zamanki gibi dans ederken Kaan’a gül atması ile başlamıştı bu aşk… Nurullah’ın aksine Kaan, Solmaz’ın dans etmesinden şikayetçi olmuyordu. Aşklarını dolu dizgin yaşayan çift birlikte Uludağ’a gitti.

Her şey mükemmel giderken Nurullah’ın kıskançlık krizine girmesi Solmaz’ın kafasını karıştırdı. Biliyorsunuz ki Solmaz, bir zamanlar Nurullah’ı çok sevmişti. Kaçınılmazdır ki Solmaz, Nurullah ve Kaan arasında kaldı. Kaan ise bu aşk üçgeni içerisinde daha fazla yer almak istemedi ve aradan çekildi.

Yaptığı hatanın farkına varan Solmaz, Kaan’a kendisini affettirmek için damat ayakkabısı alıp hediye etti. Solmaz en sonunda kararının net olduğunu ve Kaan’ı seçtiğini söyledi. Bu sırada Nurullah ise Solmaz’dan vazgeçmediğini söylüyordu. Nurullah vazgeçmiyor, Kaan affedemiyor ve Solmaz sık sık kararsız kalıyordu. Solmaz ve Kaan yaşadıkları tüm zorluklara rağmen en sonunda barıştılar. Ancak Solmaz bu sürede hastalandığı zaman yanına gelen kişi yine Nurullah oldu.

Tekrar ayrılma kararı alan çift ayrı ayrı yollarına bakmaya çalıştı. Fakat Kaan’ın ailesi onların aşkına inanmıştı bir kere ve bitirmelerini istemiyordu. Zaten onlarda birbirlerini seviyor ve bir türlü ayrılamıyorlardı. En sonunda beklenen oldu ve ikisi de inatlarından vazgeçerek aşklarını yaşamaya karar verdi.

Kaan, Solmaz’a evlilik teklif etti ve tabi ki Solmaz bu teklifi kabul etti! Solmaz ve Kaan yaşadıkları aşkı tüm zorluklara rağmen dimdik ayakta tuttu. Şimdi ikisinin de gözleri parlıyor ve mutluluk pozları veriyorlar.

Bize de onlara mutluluklar dilemek düşer… 🙂 Hayırlısı olsun.

 

Bir önceki yazımız olan Cem Yılmaz Yeni Filmi Arif v 216'nın Kadın Başrol Oyuncusunu Seçti! başlıklı makalemizde Cem Yılmaz'ın yeni filmi, Arif v 216 filminin konusu ve Arif v 216 filminin oyuncuları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz