Stil Sahibi Kadınların Ortak Özelliği


Stil sahibi olmak yalnızca modayı takip etmek değil, kendi tarzın ile tepeden tırnağa kusursuz olmaktır. Bu hem kıyafetle hem de hayat tarzı ile birleştirildiği zaman ortaya sizin imzanızı taşıyan bir stil çıkacaktır. İşte sizlere stil sahibi kadınların ortak özelliği hakkında birkaç bilgi…

Sosyal Medyada Gördüğü Her şeyi Birebir Kopyalamaz

Sokak stilini yansıtan fotoğrafları her yerde bulabilmek mümkün. Hele ki Instagram, Pinterest ve bloglarda zaman harcayan kişilerin farklı stiller hakkında bilgi sahibi olması çok daha kolaylaştı. Sezonluk ilham alınması doğru, fakat stil gibi kalıcı bir duruş sergilemek için sadece sosyal medyadan esinlenmek yeterli olmayacaktır. Başka birinin kopyası olmak yerine, ilham aldığınız stili kendi kişiliğinizle harmanlamalısınız.

Hiçbir Mağazadan Korkmadan Hepsinden İyi Bir Parça Bulmak

Stil sahibi olan bir kadın karşısına çıkan herhangi bir mağazaya girer ve oradan bir parça kaparak star olmayı başarır. Mağaza farklı tarzlara hitap ediyor olsa bile, aldığı parçayı kendi stiliyle harmanlayabileceği bir giysi bulacaktır.

stil-sahibi-kadinlarin-ortak-ozelligi-1
Kendi Beğenilerine Göre Giyinirler

İlk başta gözünüze hiç güzel gelmeyen bir parçayı üstünüze giydiğinizde kendinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Önemli olan doğru kombin yapabilmektir ve yaptığınız kombin ile herkesin bakışlarını üstüne toplamayı başarmaktır. Stil sahibi kadınlar küpe gibi küçük bir aksesuarla bile tarzına altın vuruş yapmayı bilir.

Az Tamamlanmış Görünmek

Stil sahibi olan kadınlar fazla cool bir görünüşe sahip olurlar. Herkesin saçlarını yaptırıp en şık kıyafeti ile katıldığı bir davette, stil sahibi olan kadın salaş tarzı ile tüm ilgiyi üzerine çekmekten korkmaz.

Etiketlerin Önemi Yok

Stil sahibi kadınlar, giysilerinin üzerindeki etikete güvenmezler. Tek bir parçaya servet harcamak yerine, normal bir kot ve bir tişört ile müthiş bir görünüşe bürünebilirler. Stil bir kadın dikkat çekici saç kesimi ve özgüveni ile kombinini tamamlayacaktır.

Modanın Kölesi Değiller

Stil sahibi kadın, o sezonun trendini içene sindiremediyse kendisini zorlamaz. Kendi tarzını yansıtan kıyafetleri ile yine göz kamaştırıcı olmayı başarır.

Stil Sahibi Görünmek İçin Giyinmezler

En önemli nokta bu! Stil sahibi olan kadınlar yalnızca kendileri için giyinirler. Yaşam tarzlarını üstünde taşıyarak üzerlerinde en iyi duranı ve içinde en iyi hissettiğini giymeyi tercih ederler.

Sizde stil sahibi olmak istiyorsanız, kıyafet dolabınızın karşısına geçin ve ruhunuzu tarzınıza taşıyın!

Hoşça kalın… 🙂

Bir önceki yazımız olan Saç Örgüsünde Trend Modeller başlıklı makalemizde saç bakımı, saç örgüsü modelleri ve saç örgüsü nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

94
94 paylasim, 94 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı