takma-kirpik-takmanin-puf-noktalari

Takma Kirpik Takmanın Püf Noktaları


Makyajın olmazsa olmazı gözler her zaman kadınlar için en uğraştırıcı bölgelerden biridir. Peki, gözlere derinlik ve anlam kazandıran kirpikleri dolgunlaştırmaya ne dersiniz? Takma kirpik takma konusunda hüsranla sonuçlanan deneyimlerinizi bir kenara bırakın ve size önereceğim yolu deneyin. 😉

  1. İlk adım, takma kirpikleri kendi kirpiklerinizin hizasında (üzerinde) tutup doğru bir şekilde ölçmek olacaktır. Çünkü sizin kirpik çizginiz takma kirpiğe göre daha kısa ise, o zaman ona göre takma kirpiğinizi yanlardan kesmeniz gerekecektir. Eğer takma kirpiklerinizin kirpik boyu kendi kirpiklerinizden daha uzun ise kesmenizi tavsiye ediyorum. Çünkü diğer türlü kullanıldığı zaman hiç doğal bir görünüm vermiyor. Tabi ki bu tamamen tercih meselesidir. 🙂
  2. Ölçüm ve kesim işlemlerini tamamladıktan sonra ise takma kirpiğinize yapıştırıcısını sürmeniz gerekiyor. Elinizle bu yapıştırıcıyı sürebileceğiniz gibi dilerseniz de ince bir kulak çubuğu kullanarak da bu işlemi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Yapıştırıcıyı ince bir kat olarak sürmeye dikkat edin. Elinizle sürerken, parmağınıza yapıştırıcı koyun ve ardından takma kirpiği üzerine sürtün.
  3. En önemli aşamalardan birine geldi sıra! Takma kirpiği takmadan önce birkaç saniye beklemeniz gerekir. Bu bekleme süresi yapıştırıcının biraz daha etkin hale gelmesini sağlar.
  4. Kirpiği takma işlemi bittikten ve kirpik üzerindeki yapıştırıcı iyice kuruduktan sonra sırada kirpik kıvırıcı ile bu ahengi tamamlamak var. Kirpik kıvırıcı kullanarak kendi kirpikleriniz ile takma olan kirpikleri daha fazla bir araya getireceksiniz. Bu sayede çok daha doğal bir görünüm ortaya çıkmış olacak.
  5. Son aşamaya geldi sıra! Takma kirpik takma işleminiz maskara sürmeniz ile birlikte sona erecektir.
Takma Kirpiği Nasıl Çıkaracağım?

Takma kirpiği çıkarmak istediğiniz zaman ise kulak çubuğuna bir miktar krem alın ve kirpik diplerinize sürün. Biraz bekledikten sonra çok daha kolay bir şekilde takma kirpiklerin çıktığını fark edeceksiniz.

Umarım takma kirpik takmanın püf noktaları sizinde işinize yarar. 🙂 Unutmayın ve pes etmeyin! Neden mi? Çünkü ilk seferler her zaman zor olacaktır. 🙂 Bu yöntemi denemekten vazgeçmeyin. İnanın, eliniz alıştıkça her şey çok daha iyi olacak. 😉

Bir önceki yazımız olan Herkesin Sahip Olması Gereken Ruj Renkleri başlıklı makalemizde dudak bakımı ve makyaj hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

91
87 paylasim, 91 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı