tarcinli-sut-zayiflatir-mi

Tarçınlı Süt Zayıflatır Mı?


Zayıflamak isteyenlerin başvurduğu birçok farklı yöntem vardır. Bunlardan biride doğal ve bitkisel ürünlerle hazırlanan zayıflatıcı içeceklerdir. Daha önce gazetelerde denk geldiğim ve merak ettiğim bir diyet içeceği sizlerle paylaşmak istiyorum. Tarçının ne kadar faydalı olduğunu daha önceki Tarçının Mucizevi Faydaları yazımızda bahsetmiştik. Peki, tarçınlı süt zayıflatır mı? Tabi ki de tek başına değil, ama düzenli beslenme ve egzersiz ile birlikte tüketildiği zaman kilo vermede oldukça etkilidir.

İhtiyacınız Olan Malzemeler:

1 su bardağı kaynamış az yağlı süt

1 tatlı kaşığı tarçın

Nasıl Uygularız?

Tatlılarınıza, bitkisel çaylarınıza, evde yaptığınız diyet muhallebilerinize, meyve salatalarınıza ve içtiğiniz süte bol bol tarçın ekleyin. Tarçın tüketmek zayıflamada inanılmaz faydalı bir etkiye sahiptir. Acıktığınız zaman, canınız tatlı bir kaçamak yapmak isteği zaman ya da pasta ve böreklere saldırmadan önce 1 bardak sıcak az yağlı süt kaynatın ve 1 tatlı kaşığı tarçın ekleyerek bu güzel karışımı için.

Emin olun bu tarçınlı süt sayesinde canınız tatlı istemeyecek ve kan şekeriniz dengeleneceği için diyetiniz çok daha kolay geçecektir.

Bir önceki yazımız olan Zayıflatan Su Tarifi başlıklı makalemizde detoks, detoks tarifleri ve diyet tarifleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

88
84 Paylaşım, 88 Beğeni

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir