Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 12 Aralık 2017

‘Tarık Akan’a Saygı ve Sevgi’ Temalı Sergi Ziyaretçilerini Bekliyor

‘Tarık Akan’a Saygı ve Sevgi’ Temalı Sergi Ziyaretçilerini Bekliyor

TÜRVAK Sinema Tiyatro Müzesi, geçtiğimiz ay hayatını kaybeden Yeşilçam’ın unutulmaz ve usta ismi Tarık Akan için özel bir sergi hazırladı. Tarık Akan hayranlarının mutlaka gidip görmesi gereken bu harika sergide gelen ziyaretçiler usta ismi anıyor.

Türker İnanoğlu Vakfı, Türk sinemasının 102. yılı etkinlikleri kapsamında çok başarılı bir projeye daha imza attı. ‘Tarık Akan’a Saygı ve Sevgi’ temalı bu muhteşem serginin açılışı ise Türkan Şoray ve Gülşen Bubikoğlu’nun katılımı ile gerçekleşti.

tarik-akana-saygi-ve-sevgi-temali-sergi-ziyaretcilerini-bekliyor-2

Eylül ayında hayata veda eden Tarık Akan’ın rol aldığı filmlerin afişleri ve fotoğrafları etkinlikte sergileniyor. Aynı zamanda usta sanatçının daha önce hiç görülmemiş onlarca portresi, heykeli, magazin ve sinema dergilerine ait olan kapaklar, makaleler ve köşe yazıları da ziyaretçilerine sunuldu. İstanbul şehrinin Beyoğlu semtinde bulunan bu sergide aynı zamanda müze yönetiminin aldığı bir karar sonucunda Tarık Akan’ın farklı dönemlerde rol aldığı 12 ayrı filminde gösterimi yapılacak.

31 Aralık 2016 tarihine kadar açık olacak sergiyi Salı ve Pazar günleri 10:00-18:00 saatlerinde ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ünlülerin Kabusu Olan Seks Robotları başlıklı makalemizde ünlülerin kabusu, ünlülerin kopyası seks robotları ve seks robotları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz