tekken-7-cok-yakinda

‘Tekken 7’ Çok Yakında!


2 Haziran 2017 tarihine kadar Tekken oyun serisinin 7.sinin dünya çapında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Daha önce 18 Mart 2015 yılında Japonya’da bir arcade oyunu olarak piyasaya sürülen Only SP’nin eski bir raporu olan Tekken 7, ‘Tekken’ serisinin 9. bölümü olarak Bandai Namco Studios tarafından geliştirilip yayınlanıyor.

Oyun, önceki modelleri gibi bire bir dövüşlere sahip olacak. Bir tanesi diğer dövüş oyunlarından (Akuma Street Fighter’dan) geçen bir çapraz karakter olan ve en az 10 oynanabilir karakterden oluşan bir liste ile dövüşçü karakterleri listesiyle donatılmış olduğu elde edilen bilgiler arasında. Oyun üreticisi Katsuhiro Harada, Tekken 7’nin hikayesinin Tekken 4’ünkine en yakın senaryoda olduğunu belirtti. Shack News, DLC’nin tek tek satın alınabileceğini de aktardı. Fakat Season Pass’te yer aldığını ve pasoları olan oyuncuların üç DLC paketinin piyasaya sürülmesi esnasında 35 özel metalik kostüm alacakları belirtildi. Bandai Namco aynı zamanda dünyanın her yerindeki sanatçılar ile bir ortaklık kurarak oyuncuların yükleme ekranında gösterilen favori karakterinin görüntüsünü özelleştirmek için ücretsiz karakter panoları almalarını sağlayacaklarının da haberini verdi.

‘Tekken 7’ oyunu, 2 Haziran 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One gibi dünya çapında bir yayın için planlanıyor, fakat resmi onay alınıncaya kadar net bir şey söylemek mümkün gibi gözükmüyor.

Bir önceki yazımız olan Microsoft, Kullanıcıları Windows 10 İçin Zorluyor başlıklı makalemizde teknoloji hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

78
75 paylasim, 78 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı