Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ekim 2017

TRT’nin Yeni Genel Müdürü Oldu

TRT’nin Yeni Genel Müdürü Oldu

Şenol Göka’nın istifasından sonra boşalan TRT Genel Müdürlüğü koltuğuna İbrahim Eren getirildi. Şenol Göka’nın yerine atama yapılıncaya kadar, TRT kanunu gereğince en kıdemli genel müdür yardımcısı olan Erkan Durdu vekâlet etmekteydi.

İBRAHİM EREN KİMDİR?

İbrahim Eren, TRT’de 11 kanaldan sorumlu genel müdür yardımcılığı görevini yürüterek kariyerine devam etmekteydi. Boğaziçi Üniversitesi’nin Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan İbrahim Eren, medya ve teknoloji alanında farklı şirket ve kurumlarda da görev yapmıştır. Londra’ya giderek University of Westminster’dan medya yöneticiliğinde yüksek lisans derecesine sahip olan İbrahim Eren, ATV kanalında 3 yıl boyunca genel müdür yardımcısı olarak çalışmıştır. İbrahim Eren 2013 yılından beri TRT kanalında genel müdür yardımcılığı görevini yürütmekteydi.

TRT kanalında, TRT 1 ve TRT World kanalının da içinde olduğu 11 kanaldan sorumlu olarak genel müdür yardımcısı olarak görev yapmakta olan İbrahim Eren, Türk Telekom AŞ.’de yönetim kurulu üyeliğinin yanı sıra, International Emmy direktörlüğü ve TİAK yönetim kurulu başkanlığı görevlerini de yürütmekteydi. İbrahim Eren aynı zamanda evli ve 3 çocuk babasıdır.

Bir önceki yazımız olan Gözde İşte Benim Stilim Yarışmacısı Elendi başlıklı makalemizde İşte Benim Stilim son bölüm izle, İşte Benim Stilim yeni bölüm fragmanı ve İşte Benim Stilim izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz