Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2017

Tüm Kalıpları Yıkan Sıra Dışı Manken

Tüm Kalıpları Yıkan Sıra Dışı Manken

Moda dünyasındaki tüm kalıpları yıkan sıra dışı genç kadın Melanie Gaydos ile tanışın…

Moda dünyasının en sıra dışı ve dikkat çekici mankenlerinden biri olan Melanie Gaydos diş, tırnak, saç ve kemik gelişimini etkileyen genetik bir hastalık olan ektodermal displazi ile mücadele ediyor. 28 yaşındaki model Melanie Gaydos, hastalığı nedeni ile çok farklı bir görüntüye sahip.

Sağlık problemleri nedeni ile ABD’li model Melanie Gaydos’un saçları ve dişleri yok. Sağlık durumuna rağmen çok başarılı bir modellik kariyeri olan genç kadın Melanie Gaydos, hastalığının onu durduramayacağını ifade ediyor.

Bu hastalık saç, tırnak, diş, kemik ve kıkırdak yapının gelişimini engelleyen bir hastalık. Melanie Gaydos peruk takmayı ve takma diş kullanmayı rahatsız edici bulduğu için asla tercih etmiyor.

Melanie Gaydos, hastalığının canını sıkmadığını ama bazı zamanlarda dış görünüşü ile ilgili başka insanların söylediği şeylere üzüldüğünü söylüyor.

New York’ta yaşamını sürdüren genç model Melanie Gaydos, Alman grup Rammstein’ın klibinde yer alarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Melanie Gaydos’un Instagram hesabında 100 bini aşkın takipçisi bulunuyor ve genç modelin hayranları sıra dışa bu modelin paylaşımlarını beğeni ve yorum yağmuruna tutmayı ihmal etmiyorlar.

Bir önceki yazımız olan Hamile Baba Bu Yaz Bebeğini Doğuracak başlıklı makalemizde transseksüel ameliyatı, kadınken erkek olmak ve trans bireyler hamile kalabilir mi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz