turkan-soray-hayranlarina-mujde

Türkan Şoray Hayranlarına Müjde!


‘Sinema oyuncusu olmasaydım, yüzde yüz ses sanatçısı olurdum’ diyerek samimi bir itirafta bulunan Türkan Şoray, müzikal teklifi aldığını açıkladı. Sinemanın güzel gözlü sultanı Türkan Şoray, insanın iç güzelliğinin yüzüne vurduğuna inananlardan biri olduğunu her zamanki gibi yineledi. Kendisinin de içinin güzel olduğunu ve insanların bu yüzden kendisini güzel gördüğünü dile getirdi.

ŞİMDİKİ AŞKLAR SAMAN ALEVİ GİBİ

Yeşilçam Sineması’nın Sultan’ı Türkan Şoray, özel hayatında değil de; daha çok filmlerinde ve sinemada ölümsüz ve gerçek aşkı yaşadığını dile getirdi. Filmlerdeki aşkların çok daha gerçek olduğunu dile getiren Türkan Şoray, gerçek hayattaki aşkların, hele ki şimdiki zamanlarda adeta bir saman alevi gibi yanıp bittiğini söyledi. Eski zamanlarda aşkların adeta bir yanardağ gibi olduğunu dile getiren Türkan Şoray, şimdiki aşkların bir iki mesaja bağlı olduğundan şikayet ediyor.

KENDİNE GÜVEN

Türkan Şoray, 15 yaşındayken sinemaya yeni giren Türkan’a geri dönebilseydi eğer; ‘Kendine güven ve hiçbir zaman korkma! Çünkü başaracaksın.’ demek istermiş. Sinemanın, yaşanılan dönemin tanığı olduğunu dile getiren efsane isim, her zaman ülkesinde güzel günler göreceğine inandığının da altını çizmeyi ihmal etmedi.

MÜZİKAL SÜRPRİZİ

Türkan Şoray, eğer sinema oyuncusu olarak kariyerine başlamasaydı kesinlikle ses sanatçısı olmayı tercih edeceğini dile getirdi. Ve kendisinden o kadar emin ki; bunda da en iyisinin kendisinin olacağını belirtti. Ayrıca müzikal teklifi aldığını ve her an bir sürpriz yapabileceğini söyledi.

Bir önceki yazımız olan Gençlik İlacı Farelerden Sonra İnsanlarda Denenecek Mi? başlıklı makalemizde cilt bakımı, gündem ve sağlık hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

89
85 paylasim, 89 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı