tutkulu-bir-seks-icin-oneriler

Tutkulu Bir Seks İçin Öneriler


Seksin en zor kısmı çiftler arasındaki iletişimdir. Çiftler seks hakkında düşüncelerini yeteri kadar dile getirmezlerse ortak cinsel arzuların bir araya gelmesi imkansız hale geliyor. Eğer partnerinizle samimi bir iletişim kurmak ve birbirinize arzulu yaklaşmak istiyorsanız, tutkulu bir seks için öneriler size bu konuda yardım edecektir.

  1. Partnerinizin Seks Haritasını Çıkarın

İlişkide ilk olarak birbirinizi anlamalısınız. Partnerinizin seks hayatında nelerden hoşlandığını öğrenmelisiniz. Birçok kadın kendini partnerine yakın hissettiği zamanlarda seks yapmak isterken, birçok erkek seksi duygusal yakınlık sağlamak için araç görevinde kullanıyor. Kısacası iki cinsin seks yapmayı isteme ya da istememe sebepleri farklıdır. Partnerinize karşı açık olun. Hangi şartlar altında seks yapmaya istekli veya isteksiz olduğunuzu birbirinize belli ederek çok daha sağlıklı bir iletişim kurabilirsiniz. Sadece yatak odanızı değil, seks hakkında yaptığınız sohbetlerle ilişkinizi de geliştirebilirsiniz.

  1. Cinsellik Hakkında Tartışmaktan Çekinmeyin

Çoğu insan cinsellikten utanmaktadır. Bu durumun sebebi aile, arkadaşlar, toplum ya da eski ilişkiler olabilir. Biliyorum, cinsel utancı aşmanız çok kolay bir şey değil. Fakat sizin ilk önce kabullenmeniz gereken bir konu var. Arzularınızdan utanırsanız kendinizden de utanmaya başlarsınız. Arzularınızı gerçekleştirme isteğiniz asla mantıksız bir şey değildir. Başkasına zarar vermediğiniz sürece her arzu mantıklıdır. Sizi isteksiz olmaya iten faktörleri ve arzu ettiğiniz şeyleri partneriniz ile paylaşmanız gerekir.

  1. Ara Sıra Seks Planı Yapın

Günümüzde çiftlerin yoğun iş temposu ve hayatla uğraşları yüzünden seks genellikle spontane gelişiyor. Maalesef ki hiç kimsenin aklına seks için plan yapmak gelmiyor. Spontane yapılan seks çiftler için harika bir fantezi olabilir. Ancak bu durumun sürekli hale gelmesi hele ki uzun süreli ilişkilerde çiftler arasında bazı sorunlara neden olabiliyor. Planlı bir seks yapmak, yapılacaklar listesi hazırlamak gibi değildir. Tam tersi kendinizi partnerinize adayacağınız bir zaman yaratmaktır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise yapacağınız planlı seks ile partnerinizin erotik duygularını uyandırmak olmalıdır. Kendinizi ilişkinizin başında nasıl hissediyorsanız, aynı heyecanı ve aynı tutkuyu tekrardan yakalamaya çalışın. Yatak odasında daha özgür ve vahşi olun.

Bir önceki yazımız olan Erkeklerde Kısırlık Sorunu başlıklı makalemizde cinsellik, erkek sağlığı ve kısırlık belirtileri hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

86
84 paylasim, 86 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı