Ukrayna’nın En Şık Evsiziyle Tanışın!


Stil sahibi olmak için zengin olmaya ihtiyacınız yoktur. Bunun canlı kanıtını sizlerle tanıştırmak istiyorum. 🙂

Ukrayna’nın Lviv şehrinde yaşayan 55 yaşındaki Slavik isimli adamın kendine has bir karakteri var. Slavik bir evsiz… Fakat Slavik her gün sokaklarda başka bir kıyafetle geziyor. Slavik isimli bu evsiz adamın farklılığı Yurko Dyachyshyn’ın elbette ki gözünden kaçmamış.

Yurko Dyachyshyn, Slavik isimli bu evsiz adamın fotoğraflarından oluşan 100 resimlik bir seçki hazırlamış. Adına da ‘Slavik’in’ Modası demiş. 🙂

Slavik evsiz bir çingene, fakat Lviv sokaklarının alıştığı profilden çok daha farklı biri. Slavik çöp torbaları ile yaşamıyor veya çöpleri karıştırmıyor.

Şehirde yaşayan insanların açıklamalarına göre Slavik, her gün yeni bir kıyafet ile ortalıkta geziniyor. Hatta bazı günler aynı gün içerisinde iki kere kıyafet değiştiriyor. Bunun yanı sıra her fırsatta saçını tarayan oldukça bakımlı bir evsiz. 🙂

Evsiz adam Slavik’in nerede yaşadığı ise bilinmiyor. Bu kadar kıyafeti nereden ve nasıl bulduğu konusunda da en ufak bir fikir yok.

Fotoğrafçı Yurko Dyachyshyn, Slavik’in manevi huzuruna bozmamak adına yalnızca onun isteği gün ve mekanlarda buluşarak fotoğraflarını çekmiş.

2013 yılından beri Slavik’in nerede olduğu bilinmiyor. Fakat fotoğrafları sergi salonlarının en dikkat çekici parçalarından biri olmuş durumda.

Acaba evsiz biri olsaydınız, sizde kendi stilinizi böyle yansıtabilir miydiniz? 🙂 Şahsen ben yansıtamazdım diye düşünüyorum. Ne diyelim, helal olsun sana Slavik amca. 🙂

Bir önceki yazımız olan Doğru Sütyen Nasıl Seçilir? başlıklı makalemizde aksesuar ve stil hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

96
98 paylasim, 96 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı