Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Ekim 2017

Ünlü Büyük Beden Model Neden Ağladı?

Ünlü Büyük Beden Model Neden Ağladı?

Dünyanın ilk 56 beden mankeni olarak ün salan 31 yaşındaki Tess Holliday’in instagram paylaşımı takipçilerini şoke etti. 31 yaşındaki ünlü büyük beden model Tess Holliday, anneliği ve iş hayatını yürütmekte zorluk çektiğini gözler önüne serdi. Dünyaca ünlü büyük beden model Tess Holliday, instagram hesabında ağlarken çekilmiş bir fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

Çoğu zaman bünyesinin günde 15 saat çalışmayı ve bir yandan da 2 çocuğu ile ilgilenmeyi kaldırdığını söyleyen Tess Holliday, bu hafta sonu ikisini birlikte yürütmekte oldukça zorlandığını dile getirdi. Güzel model Tess Holliday, geçen Haziran ayında yaptığı doğumundan bu yana uykudan mahrum kaldığını, bu süreçte hormonal sıkıntılar ile mücadele ettiğini ve kendine güvenmediğini ifade etti.

Güzeller güzeli büyük beden model Tess Holliday’in eşi Nick Holliday’den Bowie Juniper adlı 8 aylık bir oğlu var. Aynı zamanda Tess Holliday’in önceki ilişkisinden 10 yaşında olan oğlu Rylee’ye sahip. Güzel modelin instagram hesabında ise yaklaşık 1,5 milyon takipçisi var.

Hem anne olmanın hem de büyük beden model olmanın çokta kolay olmadığı aşikar. 😉

Bir önceki yazımız olan Elmadan İnsan Kulağı Yaptılar! başlıklı makalemizde insan organları üretildi, elmadan kulak üretildi ve kulak üretildi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz