Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2017

Ünlü Gece Kulübü Yıkıldı!

Ünlü Gece Kulübü Yıkıldı!

Türkiye’nin tatil cennetlerinden biri olan Muğla’nın Bodrum ilçesinde 1979 yılından beri eğlence sektörünün önde gelen mekanlarından biri olarak nam salan Halikarnas’ın yıkımına başlandı.

Devlet hazinesine ait olan bölümün yıkımı için iş makineleri ünlü eğlence mekanında yıkım çalışmalarına başladı. Ege’nin Türkiye’nin hatta ve hatta Dünya’nın en ünlü eğlence mekanlarından biri olan Halikarnas Club’ın sahibi Süleyman Demir, bu yıkım ile ilgili basın toplantısı yaparak 38 yıllık işletmesini kapatma kararı aldığını kamuoyuna duyurmuştu. Bugün ise iş makineleri mekanın önüne geldi ve hazineye ait bölümleri yıkmaya başladı.

YIKIMI GÖREN VATANDAŞLAR ŞAŞKINLIKLA İZLEDİ

İşçiler molozları kesmekle uğraşırken, iş makineleri ise kulübün yarısını neredeyse yıktı. Diskoya gelen bir vinç, 4 kamyon ve 40 işçi; ünlü gece kulübünün restoran, müzik duvarı ve sahile bakan bölümünde yer alan kafeterya alanındaki demir bariyerleri ve duvarları yıktı. Bodrum Belediyesi Fen ve İmar İşleri Müdürlüğü işçileri tarafından yapılan yıkım işlemini etrafta bu yıkıma şahitlik eden esnaflar ve vatandaşlar ise olay anını şaşkınlıkla izledi.

Bir önceki yazımız olan Fransa'da Aşırı Zayıf Mankenlere Çalışma Yasağı Getirildi başlıklı makalemizde beden kitle indeksi nedir, beden kitle indeksi nasıl hesaplanır ve beden kitle indeksi nasıl olmalıdır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz