Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2017

Ünlü Şarkıcı Madonna Afrika’dan İkiz Çocuk Evlat Edindi

Ünlü Şarkıcı Madonna Afrika’dan İkiz Çocuk Evlat Edindi

Geçtiğimiz ay Doğu Afrika ülkesi Malavi’ye 2 çocuk evlat edinmek için başvuran 58 yaşındaki ABD’li ünlü şarkıcı Madonna’nın talebi Malavi Yüksel Mahkemesi tarafından onaylandı.

Madonna, evlat edindiği ikiz kız kardeşleri almak için özel jeti ile Malavi’ye gitti. Ünlü sanatçı kişisel Instagram sayfasından bir fotoğraf yayınlayarak, mutluluğunu tüm sevenleri ile paylaşmayı da ihmal etmedi. Popun kraliçesi Madonna kızlarının elinden tuttuğu fotoğrafın altına yazdığı yazıda ise resmi olarak Malavi’den 2 çocuk evlat edindiğini duyurdu. Onları artık ailesinin bir parçası olarak gördüğünü dile getiren ünlü şarkıcı Madonna bu nedenden dolayı çok mutlu olduğunu ve duygularını dile getiremediğini belirtti.

Popun kraliçesi Madonna’nın Carlos Leon ile olan ilişkisinden 21 yaşında olan kızı Lourdes Maria ile Guy Ritchie ile olan evliliğinden 17 yaşında olan oğlu Rocco olmak üzere 2 biyolojik çocuğu daha var. Ünlü şarkıcı, Ritchie ile evliyken 2006 yılında 1 yaşındaki David Banda’yı, 2009 yılında ise 2006 doğumlu Mercy James’i evlat edinmişti.

Madonna hem yetkililere hem de yanında olan ailesine teşekkür etmeyi de ihmal etmedi. 🙂

Bir önceki yazımız olan 'Kaslı Barbie' Julia Vins başlıklı makalemizde Julia Vins kimdir, hem kaslı hem güzel Julia Vins ve Çin video oyunlarında model olmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz