Victoria’s Secret Mankenlerinin Sevdiği ve Sevmediği Egzersizler


Victoria’s Secret mankenleri sahip oldukları vücudu elde etmek için neler yapmıyor ki? Peki, biz spor yapmayı pek sevmiyorken, nasıl oluyor da onlar bu kadar motive bir şekilde fit kalabiliyor? Üzülmeyin! Meğer Victoria’s Secret mankenlerinin de yapmaya üşendiği hatta ve hatta bazılarının nefret bile ettiği egzersiz programları varmış. Victoria’s Secret mankenlerinin sevdiği ve sevmediği egzersizler

BELLA HADID

Bella Hadid’in en sevdiği egzersiz boks. Enerjisinin tamamını atabildiği tek spor olarak nitelendirdiği boks sayesinde bir şeylere vurarak stres attığını söylüyor.

DEVON WINDSOR

Devon Windsor’un en sevdiği spor pilates yapmakmış. Yapmaktan hoşlanmadığı spor türü ise boks. Neden mi? Çünkü boks yaparken elleri çok acıyormuş.

ROMEE STRIJD

Romee Strijd’in en sevdiği şey dogpound ile kilo eğitimi. Neden mi? Çünkü kendisi için hem yeni hem de sıkılmasına engel olan bir eğitim. En az sevdiği şey ise koşu yapmak. Hatta bu sene neredeyse hiç koşmamış.

ALANNA ARRINGTON

Alanna Arrington’un severek yaptığı ama daha sonra nefret ettiği egzersiz programı direnç çalışmalarıymış. Temel olarak koşu bandı ile başlayan bu programı gücünüze göre hızlandırıp eğimi indirmek ya da arttırmak gerekiyor. Tabi bu egzersiz programı sonrasında merdiven bile çıkamayacak bir hale geliyor. Severek yaptığı spor ise boks. Hem stres atmasını sağlıyor hem de güçlü kollara sahip oluyor.

CINDY BRUNA

Cindy Bruna, burpee ve lunges hareketlerinden nefret ediyor ama her gün yapmak zorunda. Fakat squat yapmayı sevmeye başldığını belirtiyor. Hele ki yaptığı çalışmanın faydalarını vücudunda görmeye başlayınca daha da ısınıyor.

SARA SAMPAIO

Sara Sampaio, yaptığı tüm egzersizlerin yeterince acı verici olduğunu belirtiyor. Dürüst olarak cevap verdiğinde en sevmediği spor türü koşmak. 5 dakika koştuktan sonra çok sıkılıyormuş, fakat zar zorda olsa 15 dakika koşuyormuş.

GRACE ELİZABETH

Grace Elizabeth, en sevdiği egzersizin plank hareketleri olduğunu söylüyor. En az sevdiği spor türü ise kesinlikle koşu. Herkesin kardiyo yapmak zorunda olduğunu ifade eden Grace Elizabeth, bunu kimsenin severek yapmadığını düşünüyor.

Eee, bu vücuda sahip olmak ve korumak zor tabi. 🙂

Bir önceki yazımız olan Poyraz Karayel Final Kararı Aldı başlıklı makalemizde magazin hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

121
118 paylasim, 121 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı