vucudunuzu-dogru-gosteren-stil-onerileri

Vücudunuzu Doğru Gösteren Stil Önerileri


Doğru ayakkabı ve aksesuar seçmeye dikkat edin. Uzun boylu görünmenin en kolay yolu yüksek topuklu ayakkabılardır.Bu konuda ayakkabınızın rengi de önem taşıyor. Her nötr renkli ayakkabılar bacak boyunu uzun gösterirken, siyah renkli ve bağcığı olan ayakkabılar boyunuzu kesecektir. Örnekte gördüğünüz gibi aynı model olan iki farklı renkli ayakkabıda siyah olan bacak boyunu keserken, nötr olan renk çok daha uzun bacaklı görünmesini sağladı.

Şeritli giysileri kullanırken dikkatli olun Bu örnekte açıkça gördüğünüz gibi çizgili giysileri düşünmeden giymemelisiniz. Yatay çizgiler bedeninize hacim kazandırır, aynı desenli bir kombinasyon sizi olduğunuzdan çok daha kısa gösterebilir.

Boyunuza göre jean ve çanta seçmeniz çok önemli. Eğer kısa boyluysanız ve kısaltılmış bir jean giymek istiyorsanız, bu sizi çok daha kısa gösterecektir. Bu tür kotları yüksek topuklu ayakkabı ve kısa bir bluz ile kombin yapmanız gerekir. Yüksek bel kotlarda boyunuzu olduğundan uzun gösterecektir. Bu kombini yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise çanta boyu. Kısa boylu kadınlar için en iyi seçim 25 cm genişliğinde bir çanta olacaktır. Şık bir çanta ise görüntünüzü çok daha ağırlaştırabilir.

Palazzo pantolonu denemek isteyenler buraya! Palazzo pantolon, yüksek topuklu ayakkabı ya da platform ayakkabıları saklayıp bacak boyunuzun çok daha uzun görünmesini sağlayacaktır. Bu pantolonun üstünde bacak boyunuzu kapatmayacak boyda bir bluz seçmelisiniz. Böylece boyunuz daha uzun görünecektir.

Kalem etekleri göz ardı etmemek lazım. Kalem etekte özellikle dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var. Sizin daha ince ve daha uzun bir şekilde görünmenize yardımcı olacaktır, tabi ki doğru bir şekilde kombin yaparsanız. Kısa bir üstünüz yoksa, beyaz bir gömlek ya da bluz size bu amaçta yardımcı olacaktır.

Gömlek elbise giymek mi? Şüphesiz ki gömlek modada çok geniş bir yere sahiptir. Eğer sizde gömlek giymeyi sevenler grubundaysanız, o halde bunu doğru bir şekilde giymeniz gerekir. Çok basit iki kuralımız var. Birinci kural belinize uygun kemeri takmak, ikinci kural kolunuzu kıvırmak olacak. Küçük bir öneri daha! Bu kombini minik küpelerle tamamlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tasarımıyla Dikkat Çeken Farklı Atkı Modelleri başlıklı makalemizde örgü, örgü modelleri ve stil hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

98
95 paylasim, 98 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı