Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2017

Yakışıklı Oyuncuya Rekor Teklif!

Yakışıklı Oyuncuya Rekor Teklif!

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, yabancı dilini geliştirmek ve oyunculuk kurslarına katılmak için Amerika’ya gitmeye hazırlanıyor.

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, haziran ayında bitmesi planlanan ‘İçerde’ dizisinden sonra 1 yıllığına Los Angeles ve New York şehirlerinde yaşamak için planlar yapıyor. Fakat bir televizyon kanalından gelen teklif Çağatay Ulusoy’un kafasını karıştırdı. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’u kaçırmak istemeyen yapımcılar, uzun süredir genç oyuncunun aklını çelmeye çalışıyor. Ekranlardan ayrılıp yurtdışına gitmesine engel olmaya çalışan bir televizyon kanalının, Çağatay Ulusoy’a 1 yıllığına 2 milyon 500 bin liralık teklifte bulunduğu dedikodular arasında yer aldı. Üstelik teklif yalnızca bununla da sınırlı değil.

İddialara göre, yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy bu teklifi kabul eder ise istediği senarist, yönetmen ve oyuncular ile birlikte çalışma şansına sahip olacak. Çağatay Ulusoy’un 1 yıllık ABD planı ile bu teklif arasında nasıl karar vereceği ise şimdiden merak konusu oldu. Hayranları tarafından düşünecek olursak, bu teklifi kabul etmesi çok daha iyi olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Gizem Karaca Nişanlandı başlıklı makalemizde Gizem Karaca ve Kemal Ekmekçi ne zaman evleniyor, Gizem Karaca ve Kemal Ekmekçi'nin düğün görüntüleri ve Gizem Karaca ve Kemal Ekmekçi'nin nişan görüntüleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz