Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2017

Yaşar Yeni Albümüyle Geliyor!

Yaşar Yeni Albümüyle Geliyor!

Hafızalara kazınan şarkıları ile 20. sanat yılını geride bırakan başarılı ses sanatçısı Yaşar’ın yeni albümü ‘Şehir Yalnızlığı’, 9 Mayıs Salı günü yayımlanacak. Albümde yalnızca bir şarkının söz ve müziği Yaşar’ın imzasını taşıyor. Diğer 8 şarkının söz ve müziği ise Murat Güneş’e ait. Bir şarkının söz ve müziği Alper Arundar’a aitken, bir şarkının sözleri ise Hakan Yalçın’a ve müziği Murat Güneş’e aittir.

YAŞAR: ‘HEP BEN Mİ DİKECEĞİM?’

Yeni çıkan ‘Şehir Yalnızlığı’ albümünü; papatyalar ve güneşe dönen çiçekler gibi biraz diyerek betimleyen ünlü şarkıcı Yaşar, bu albümünde başkalarının eserlerini seslendirmesi ile ilgili olarak da açıklama yaptı. ‘Hep ben mi dikeceğim?’ ifadesinde bulunan Yaşar, bu sefer de diktirdiğini söyledi. Hem de usta bir terzi ile birlikte çalıştığını betimleyen Yaşar, jilet gibi bir albüme sahip olduğunu ifade etti.

Bir önceki yazımız olan Ayrıldılar Mı? başlıklı makalemizde İşte Benim Stilim son bölüm izle, İşte Benim Stilim haftanın finali ve İşte Benim Stilim yeni bölüm izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz