yatak-odasinda-vucudunuza-guvenmenizi-saglayacak-seyler

Yatak Odasında Vücudunuza Güvenmenizi Sağlayacak Şeyler


Her ne kadar sıfır beden modası olsa da veya baklava dilimli vücut baskısı yaşıyor olsak da, birçoğumuz ne yazık ki hala yatak odasında fiziğimize yeterince güvenemiyoruz. Fazlalıkları saklayan kıyafetler üzerimizden çıktıktan sonra ışıkları kapatmayı ve belirli yerlerimize dokunulmamasını tercih ediyoruz. Aslında yatak odasındaki hazzın ve başarının temeli ilk olarak insanın kendini ve kendi fiziğini sevmesi ile başlamaktadır. Eğer sizde sevişirken vücuduna güvenemeyenlerdenseniz, o halde korkmayın çünkü yalnız değilsiniz! Hatta büyük bir çoğunluğun içindesiniz. Gelin birlikte bugün bu gerçeği değiştirmek için bir şeyler yapalım. 😉 Size yatak odasında vücudunuza güvenmenizi sağlayacak şeyler neler, görelim. 🙂

Çıplaklığınıza Alışın

Gece yatağa çıplak girin. Aynanın karşısında vücudunuzu uzun uzun inceleyin. İlk olarak kendi çıplaklığınız ile barışın. Vücudunuzdan utanmaktan vazgeçmenin ilk ve en etkili yolu onu tanımaktan geçmektedir. Hatlarınızı, iyi ve iyi olmadığını düşündüğünüz yerlerinizi sevmek unutmayın ki her zaman sizin elinizde. Siz kendinizi sevdiğiniz sürece ve vücudunuza güvendikçe o enerji karşı tarafa da mutlaka yansıyacaktır.

Ne Hissettiğinize Odaklanın

Vücudunuzun nasıl göründüğüne kafayı takmak yerine, partnerinizin size ne hissettirdiğine odaklanmayı deneyin. Eğer gerçekten zevk almak istiyorsanız, o zaman konsantre olmanız gerekir. Başka şeyler düşünmek, hele de olumsuz şeylere kafa yormak orgazm olmanızı daha da zorlaştıracaktır.

Kendinizi Eleştirmekten Vazgeçin

Partneriniz sizi beğenmiş ki sizle yatağa girmeyi kabul etmiş. Demek ki kendinizi eleştirdiğiniz ya da güvensiz hissettiğiniz kadar karamsar bir durum ile karşı karşıya değilsiniz. Ayrıca siz vücudunuzda beğenmediğiniz şeyleri söyleyerek yalnızca onlara çok daha fazla dikkat çekmiş olacaksınız. Belki de partneriniz göbeğinizden çok boynunuzdan veya gözlerinizden veyahut bacaklarınızdan çok daha fazla etkileniyor. Belki de onu tahrik eden yeriniz başka bir yeriniz olabilir. Ve siz ona zorla hoşlanmadığınız yerinize odaklanmasını söyleyerek boş yere kafa karıştırıyorsunuz.

Sporun Faydasını Mutlaka Göreceksiniz

Mutlaka spor yapın. Zayıflamasanız bile spor sayesinde sıkılaşırsınız. Sıkılaşmasanız bile çok daha iyi bir şekilde esnekleşirsiniz. Yatakta iyi olmak istiyorsanız, emin olun esnek olmanın faydasını her zaman görebilirsiniz! Aynı zamanda spor yapmak mutluluk hormonu salgılatacağı için her türlü kazançlı siz olacaksınız.

Doğru İç Çamaşırları Giymeniz Gerekir

İç çamaşırlarınız sıkarsa olduğunuzdan çok daha kilolu görünürsünüz. Hatta görünmekle de kalmaz, öyle de hissedersiniz. Fakat doğru iç çamaşırları ilgiyi farklı yerlere çekebilir ve size güven duygusu aşılayabilir. Her şeyden önemlisi siz iyi hissettikçe karşınızdaki kişide kendini iyi hissedecektir. Tutku ve şehvetiniz arttıkça enerjiniz de pozitif yönde değişecektir.

Sevişme Aşamasına Kadar Geldiyseniz Sizi Zaten Beğeniyor Demektir

Biriyle yatağa girdiyseniz, o kişi zaten sizi beğeniyordur. Çoğunlukla insanlar birbirlerini çıplak gördükleri zaman mutlu olurlar. Fazlalıklara takılmak yerine anın tadını çıkartmalısınız.

Doğru Partneri Seçin

Eğer partneriniz size kendinizi kötü hissettiriyor ise ona yaranmaya çalışmak yerine, biran önce ondan kurtulmayı düşünmeniz gerekiyor, hem de en acilinden! Sizi olduğunuz gibi beğenmeyen biri ile yatağa girmeyi bırakın kahveye bile gitmeyi düşünmeyin sakın! Birde üzerine size kendinizi kötü hissettiriyor ise onunla asla muhatap bile olmamalısınız. Sizi gerçekten seven ve size saygı duyan biri ile beraber olursanız, o zaman yatakta kendinizi kötü hissetmenize de gerek kalmayacaktır.

Partnerinizin Güvensizlikleri Olabilir

Manken olmadığımıza göre, hepimizin bazı özgüven sorunlarının olması da çok normal. Bu yalnızca sizin için değil, partneriniz için de geçerlidir. O da, ‘Acaba beni beğenecek mi’ diye düşünüyor olabilir. O yüzden ona iltifat edip rahatlatmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Eski Sevgiliyle Arkadaş Kalmak Mümkün Mü? başlıklı makalemizde aşk, aşk acısı ve ayrılık hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

114
112 paylasim, 114 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı