Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2017

Yazın Yeni Yıldızı Kömür Kornet

Yazın Yeni Yıldızı Kömür Kornet

Eğer sizde rengârenk tatlılardan artık sıkıldıysanız, ruhunuzun ‘karamsar’ tarafına hitap edecek bir dondurma var! Üstelik bu dondurma kömür kornette!

Yaz ayları gelmişken birbirinden lezzetli tatlarda dondurma stantlarında yerini buldu. Durum böyle olunca birbirinden ‘tatlı’ dondurma fotoğrafları sosyal medyada bir bir paylaşılmaya başlandı. Fakat bu kadar güzel görüntü arasında öyle bir yıldız var ki, özellikle Instagram dünyasının gözdesi haline geldi bile! İşte karşınızda gerçek anlamda ‘kömür karası’ enfes dondurmalar…

Görünce insanları şoka uğratan ve yine görenlerin denemekten kendini alamadığı bu siyah kornetlerin yaratıcısı Los Angeles eyaletinde bulunan Little Damage adlı dondurma dükkânı oldu. Dondurmayı badem ve etkinleştirilmiş kömürden gelen siyah renk bir araya getiriyor. İnsanların bayıldığı bu badem aroması aynı zamanda külahta da kendini gösteriyor.

Eğer canlı renkleri seven biriyseniz, bu dondurmaların üzerine istediğiniz kadar sos veya birbirinden farklı lezzetlerdeki malzemeleri ekletebilirsiniz. Veya ruhunuzun karamsar kalan tarafına yenik düşerek sizde binlerce insan gibi kömür karası dondurma ve külahtan satın alabilirsiniz.

Sosyal medyada patlaması ile dünyanın çeşitli ülkelerinde de üretilen bu eşsiz lezzet, yalnızca görüntüsü ile değil aynı zamanda tadı ile dondurma severleri mest etmiş gibi görünüyor.

Badem kömürü ile hazırlanan bu eşsiz lezzet hem dondurma severlerin gözlerine hem de gönüllerine hitap etmeyi başarırken, ne yazık ki bizim ülkemizin insanları bu tadı yaşamak için biraz daha beklemek zorunda. 🙁

Bir önceki yazımız olan Tüm Kalıpları Yıkan Sıra Dışı Manken başlıklı makalemizde beyaz tenli insanlar, ektodermal displazi nedir ve ektodermal displazi hastalığı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Sıla Ocan dedi ki:

    ayy çok güzeller keşke burada da olsaydı ya

Yorum Yaz