Yeni Bir Meslek: Yatak Isıtıcılığı


‘Böyle meslek mi olur?’ dediğinizi duyar gibiyim. Fakat oluyor-muş! Yattığın yerden para kazanmak tam anlamıyla bu olsa gerek! 😀

Viktoria Ivachyova adlı genç kadın ilginç bir meslek dalı oluşturdu. Genç kadın, erkeklerin uyku saatinde yanlarına giderek ‘yatak ısıtıcılığı’ yaparak para kazanıyor. Viktoria Ivachyova sıradan mesleklerden ziyade çok daha farklı bir iş kolu yaratarak çalışmayı tercih etmiş. Viktoria Ivachyova, dünyanın ilk profesyonel yatak ısıtıcısı.

Hiç kimse soğuk bir yatağa girmekten hoşlanmaz. Bu fikirden yola çıkan Viktoria Ivachyova, erkeklerin soğuk yatağını ısıtıyor ve onların rahat olmasını sağlıyor. Viktoria Ivachyova, okuduğu kitaptaki bir karakterden ilham almış. Rus kadın bu iş için saatlik 65 pound (yaklaşık 298 Tük Lirası) aylık ise 1350 pound (yaklaşık 6 bin 200 Türk Lirası) kazanıyor.

Müşteriler yatakları ısıtılırken Viktoria Ivachyova ile birlikte aynı odada kalabiliyor. Fakat fiziksel bir temasta bulunmak kesinlikle yasak! 21 yaşındaki Viktoria Ivachyova, ödediği ücret dışında farklı bir şey isteyen olursa panik butonuna basabiliyor ve güvenlik görevlilerini yardım için çağırabiliyor. Viktoria Ivachyova  görevi için çağırıldıktan sonra müşterisinin uyku saatinde pijamasıyla geliyor ve yatakta bir saat geçiriyor. Müşteriler eğer dilerse bu süre zarfında Viktoria Ivachyova ile konuşabiliyor. Viktoria Ivachyova, çok iyi bir dinleyici olduğunu hatta bazı erkeklerin problemlerini bile kendisine açtığını söylüyor. Viktoria Ivachyova yaşadığı bir olayı paylaştığında, bir gece depresif bir erkeği dinledikten sonra kendisini aradığını belirtmiş. Müşterisi ona inanılmaz bir kadın olduğunu, bu sabah uyandıktan sonra içinin yaşama sevinci ile dolduğunu söylemiş.

Viktoria Ivachyova, müşterilerinin ağırlıklı olarak yalnız erkekler olduğunu, fakat kendisinin herkese yardım etmek istediğini ifade ederek kadınlarında bu servisi talep etmesi halinde onlarında yatağını içtenlikle ısıtabileceğini söylüyor.

Bir önceki yazımız olan Pizza İle Evlenen Çılgın Kadın başlıklı makalemizde eğlence hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

93
91 paylasim, 93 puan

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı