Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2017

Yeni Fenomen: Estetiksiz Barbie

Yeni Fenomen: Estetiksiz Barbie

Rusya’nın Novosibirsk kendinde yaşamakta olan Yuliya Kriger, en popüler oyuncak bebek Barbie’ye olan benzerliğinin tamamen doğal olduğunu ve yüzünde hiçbir estetik operasyonun olmadığını iddia ediyor. Barbie Bebek’e olan benzerliği ile tüm dikkatleri üzerine çeken Rus model Yuliya Kriger, bu özelliğinin tamamen estetiksiz olduğunu belirtiyor.

DOĞAL BARBİE

Güzel genç kız Yuliya Kriger, sosyal medya paylaşımlarında dikkat çeken iri mavi gözlerinin de lens olmadığını ve tamamen doğal olduğunu savundu.

SADECE GÖĞÜS ESTETİĞİ YAPTIRMIŞ

Sadece göğüs estetiği yaptırdığını dile getiren Rus güzel Yuliya Kriger, görünümünün doğal olduğunu ve yalnızca makyaj yaptığını öne sürdü.

‘İLK BENZETİLDİĞİM ZAMAN İLKOKULDAYDIM’

Rus model Yuliya Kriger, yaptığı bir açıklamada Barbie’ye ilk benzetildiği zaman ilkokulda olduğunu söylemiş. Bu duruma şaşırmadığını, çünkü kendisinin düzgün bir görünüme ve simetrik yüz hatlarına sahip olduğunu bildiğini belirtmiş. Fakat herkesin neden gözlerini konuştuğunu bir türlü anlayamayan Rus model Yuliya Kriger, artık bu duruma alıştığı ve kendisine normal geldiğini dile getiriyor. Göğüsleri için yaptırdığı operasyonu samimi bir dille ifade eden Rus güzel Yuliya Kriger,  kıyafetlerinin daha iyi görünmesi için bu estetik operasyonu yaptırdığını itiraf etti.

1.65 cm boyunda ve 41 kilo olan Yuliya Kriger, bazı fotoğraflarda gözlerinin farklı renkte görünmesinin nedenini ise havaya göre renk değiştirmeler olduğunu öne sürdü. Rus model Yuliya Kriger, göz renginin kimi zaman gri ve mavi kimi zaman ise yeşil olduğunu belirtti.

Bir önceki yazımız olan Ekranlara Hangi Rol İle Geri Dönecek? başlıklı makalemizde Kenan İmirzalıoğlu kaç yaşında, Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz