yumrugunuz-kisiliginizi-ele-veriyor

Yumruğunuz Kişiliğinizi Ele Veriyor


Yumruğunuzun kişiliğiniz hakkında ipuçları verdiğini daha önce duymuş muydunuz? Tek yapmanız gereken, yumruğunuza bakmak ve aşağıdaki yumruk şekillerini inceleyerek sizinkini bularak açıklamaları okumak olacaktır. Sizin yumruk yapış şekliniz, kişiliğiniz ile ilgili doğru bilgilere sahip mi? Birlikte görelim. 😉

Başparmağınız Diğer Parmaklarınızın Altında Kalıyorsa

İnsanların hakkınızda düşündüğü şeyler: İnsanlar hem zekânıza ve yaratıcılığınıza hem de enerjinize bayılıyorlar. Her konuda fazla tedbirli olduğunuzu ve sakin bir yaşam tarzını tercih ettiğinizi düşünüyor.

Kişiliğiniz: İnsanlara zarar vermek yapacağınız son şey! Sizin oldukça sakin bir kişilik yapınız var. Arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirmeye her şeyden çok bayılıyorsunuz. Hem sadık ve dürüst insanlar ile arkadaşlık etmeyi seviyorsunuz.

Aşk hayatınız: Sakin süregelen bir ilişki istiyorsunuz. Her zaman uzun soluklu ilişkileri tercih ediyorsunuz. Ayrıca hayatınızda dram istemiyorsunuz.

Başparmağınız Diğer Parmaklarınızın Yatay Şekilde Üstünde Kalıyorsa

 

İnsanların hakkınızda düşündüğü şeyler: Hem karizmatiksiniz ve hem de çok yeteneklisiniz. İnsanlar kibar olmanızı her zaman takdir ediyor. Özgüveniniz her zaman yerinde ve daima ilgi çekiyorsunuz.

Kişiliğiniz: İnsanları inciteceğini düşündüğünüz şeyleri yapmaktan her zaman kaçınmaya özen gösteriyorsunuz. Risk almayı sevmiyorsunuz. Sizin hayattan daima yüksek beklentileriniz var. İnsanlar etrafınızda olmayı çok seviyor ve sizinle vakit geçirmeye bayılıyorlar.

Aşk hayatınız: İlişkide kolay kolay affeden bir yapınız yok. Aynı zamanda geçmişinizdeki ilişkileri kolay kolay da unutamıyorsunuz. Karşı tarafa açılmaktan ve karşı cins tarafından incitilmekten çok korkuyorsunuz.

Başparmağınız İşaret Parmağınıza Paralel Şekilde Kalıyorsa

 

İnsanların hakkınızda düşündüğü şeyler: Hayal kurmayı seven ve elinize geçen her fırsatı değerlendiren birisiniz. Cömert ve arkadaş canlısı bir yapınız var. İnsanlar espri anlayışınızı çok seviyor ve etrafınız devamlı arkadaşlarınızla çevrili oluyor. Bazı zamanlar sabırsız, bazen de inatçı olabiliyorsunuz.

Kişiliğiniz: Dürüstlüğe ve kibarlığa çok fazla önem veriyorsunuz. İnsanların özgürlüklerine saygı duyan bir yapınız var. Bazı zamanlar insanların iyi niyetinizi suiistimal ettiği durumlarda oluyor. Bu gibi zamanlarda gerçek arkadaşlarınızın farkını çok daha iyi anlıyorsunuz.

Aşk hayatınız: Aşk hayatınızdan arkadaşlarınıza dahi bahsetmekten hoşlanmayan birisiniz. Sizin için önemli olan şey, hayallerinizin peşinden koşmak! Aynı zamanda sizi gerçekten seven biri ile bir ömür birlikte olmak.

Evet, sonuçları görelim! Kabul edin, az ya da çok buradaki analizler size uyumlu oldu. 🙂 Bunu herkes üzerinde test edebilirsiniz. Bunların hepsinin bilimsel çıkarımlar olup olmadığı ise tamamen bilinmiyor olsa bile, birçok kişi analizlerin gerçek olduğunu belirtmiş.

Bir önceki yazımız olan Mavi Balina Oyunu Hakkında Merak Ettikleriniz başlıklı makalemizde ergenlik, psikoloji ve teknoloji hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

93
87 paylasim, 93 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı